Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 17812 detalės(ių)
Sandėliuose radome 17812 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Droselinė sklendė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7.2 eurų.
Kodėl kategorijos: Droselinė sklendė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Droselinė sklendė čia kainuoja vos 7.2 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Droselinė sklendė?
Kategorijoje Droselinė sklendė šiuo metu yra 17812 prekių.

Droselinė sklendė yra atsakinga už oro tiekimą ir gerą kuro-oro mišinio santykį variklyje.

Jos gedimas mažina oro srauto padavimą, dėl to sumažėja ir automobilio galia. Galios sumažėjimas pastebimas iš suprastėjusios akceleracijos bei mažesnio nei įprasta transporto priemonės dinamiškumo. Taip pat apie sklendės problemas informuoja ir užsidegusi „Check engine“ lemputė.

Tai nėra dažniausiai gendanti detalė ar tas oro padavimo sistemos komponentas, kuriam reikia skirti daug dėmesio, tačiau jei kyla problemos – rekomenduojama remontuoti. Pigiau įsigyti naudotas droselines sklendes ir kitas automobilio dalis, tai galite padaryti internetu, RRR.lt puslapyje.

RRR.lt - centralizuotas elektroninis naudotų autodalių portalas, kuriame dalimis prekiauja autolaužynai, įsikūrę visoje Lietuvoje. Tačiau nesvarbu kur įsikūręs jums reikiamą detalę turintis pardavėjas – Kaune, Klaipėdoje ar Vilniuje – užsakymą pristatysime per kurjerį, jas galėsite atsiimti paštomatuose arba tiesiai iš nurodyto autolaužyno. Jei detalė netiks, ją per 10 dienų galite grąžinti nemokamai – atgauti pinigus arba pakeisti kita.

Ieškant droselinių sklendžių, portale RRR.lt galite rasti daug įvairiausių pasiūlymų, todėl platų sąrašą patogu susiaurinti filtruojant pagal automobilio markę, modelį bei modifikaciją. Susiaurinę paiešką matysite, kokia kaina galite tikėtis nupirkti savo automobiliui ar automobiliams reikalingą detalę.

Atsiskaityti galit pačiais įvairiausiais būdais – grynaisiais pinigais arba banko kortele pristatymo metu, el. bankininkyste, kredito kortele ar Paypal.