Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 32088 detalės(ių)
Sandėliuose radome 32088 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Interkūlerio žarna (-os)/ vamzdelis (-iai)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Interkūlerio žarna (-os)/ vamzdelis (-iai) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Interkūlerio žarna (-os)/ vamzdelis (-iai) čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Interkūlerio žarna (-os)/ vamzdelis (-iai)?
Kategorijoje Interkūlerio žarna (-os)/ vamzdelis (-iai) šiuo metu yra 32088 prekių.

Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, geriau žinomas tarptautiniu interkulerio pavadinimu – svarbi oro padavimo sistemos detalė. Jo užduotis yra aušinti išmetamąsias dujas po kompresijos (suspaudimo).

Jeigu interkulerio žarna yra pažeista ar kitaip apgadinta, automobilio važiavimo dinamika gali gerokai suprastėti, o variklis pradėti kaisti. Nesprendžiant šios problemos gali pradėti gesti arba netinkamai veikti kitos susijusios detalės bei mazgai.

Interkulerio žarną savo automobiliui galite įsigyti internetu ir gerokai pigiau. RRR.lt - centralizuotas elektroninis naudotų autodalių portalas, kuriame dalimis prekiauja autolaužynai, įsikūrę visoje Lietuvoje. Čia galite rinktis iš gausaus interkulerio žarnų asortimento, o patogios paieškos pagalba susiaurinti rodomus rezultatus ir matyti tik tas autodalis, kurios tinka jūsų automobiliui. Tam pakaks puslapio viršuje pasirinkti norimo automobilio markę, modelį bei modifikaciją.

RRR.lt platformoje įsigytas prekes galite užsisakyti į paštomatą, pasirinkti pristatymą kurjeru arba atsiimti tiesiai iš nurodyto autolaužyno. Partnerių tinklas ypač platus, tad detalės gali būti tiek didžiuosiuose miestuose, tokiuose kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, tiek mažesniuose – Pasvalyje, Utenoje, Prienuose ir kt.

Kiekvienai internetu įsigytai prekei taikoma 10 dienų grąžinimo garantija. Per RRR.lt įsigijus interkulerio žarną pastebėjote, kad ji netinka jūsų modeliui? Nemokamai grąžinkite ir atgaukite išleistus pinigus arba pasikeiskite į kitą detalę.