Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 13295 detalės(ių)
Sandėliuose radome 13295 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Kolektorius įsiurbimo?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7 eurų.
Kodėl kategorijos: Kolektorius įsiurbimo dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Kolektorius įsiurbimo čia kainuoja vos 7 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Kolektorius įsiurbimo?
Kategorijoje Kolektorius įsiurbimo šiuo metu yra 13295 prekių.

Automobiliuose naudojamas įsiurbimo kolektorius išskirsto įsiurbiamą orą į variklio cilindrus ir, dėka stūmoklių įsiurbimo ciklo, kolektoriuje yra sudaromas vakuumas. Šis vakuumas yra naudojamas ir kituose automobilio sistemose, pavyzdžiui, vakuuminėje stabdžių pūslėje. Anksčiau įsiurbimo kolektoriai buvo gaminami tik iš aliuminio arba ketaus, tačiau moderniuose automobiliuose vis dažniau naudojami plastikiniai kolektoriai. Kadangi variklio efektyvumas priklauso ir nuo įsiurbimo kolektoriaus dydžio, kai kuriuose automobilių kolektoriuose yra montuojami specialūs vožtuvai, užtikrinantys kintamą oro pralaidumą.

Įsiurbimo kolektorius turi būti sandarus ir beveik visos su šia dalimi susijusios problemos prasideda būtent nuo to. Jeigu įsiurbimo kolektorius nėra sandarus, jis negali išlaikyti vakuumo, slėgio daviklis gauna klaidingus parodymus ir viso to rezultatas – padidėjusios kuro sąnaudos, netolygus variklio darbas, sumažėjusi galia bei skydelyje užsidegusi „check engine“ lemputė. 

Dažniausiai problemą galima išspręsti pakeitus tarpinę(-es), bet, kadangi kolektorių gamyboje dažnai naudojamas plastikas, jis lengvai skyla, dėvisi ir tenka keisti visą kolektorių. Tokiu atveju, optimaliausias sprendimas yra įsigyti naudotą kolektorių pigiau.

RRR.lt portale rasite tūkstančius įsiurbimo kolektorių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Dalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, kad klientams būtų rodomos tik tos prekės, kurios turi nustatytas kainas ir vis dar yra prekyboje. Norėdami rasti ieškomas dalis greičiau, galite pasinaudoti mūsų siūlomu filtru – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir naršykite tarp jūsų transporto priemonei tinkančių detalių.

Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o pristatymu pasirūpins su RRR.lt bendradarbiaujantys kurjeriai. Per RRR.lt naudotas automobilių dalis pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose, todėl dalis gali būti patogu atsiimti ir patiems – informacija apie pardavėją nurodyta kiekvienos detalės aprašyme.

Visoms prekėms suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.