Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 13494 detalės(ių)
Sandėliuose radome 13494 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Oro filtro dėžė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 9.82 eurų.
Kodėl kategorijos: Oro filtro dėžė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Oro filtro dėžė čia kainuoja vos 9.82 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Oro filtro dėžė?
Kategorijoje Oro filtro dėžė šiuo metu yra 13494 prekių.

Oro filtro dėžė nėra vien tik vieta oro filtrui įstatyti. Į šią dėžę jungiama ir variklio alsuoklio žarnelė bei, kai kuriuose varikliuose, vakuumo sistemos žarnelės. Oro filtro dėžė yra suprojektuota taip, kad į variklį įsiurbiamas oras būtų švarus ir vėsus – dažnai oras siurbiamas per apatines bamperio groteles. Oro filtro dėžės sandarumas dar svarbesnis  automobiliams su dujų įranga, kadangi ši kuro rūšis reikalauja geresnių sąlygų nei benzinas ar dyzelinas.

Nemaža dalis automobilių yra eksploatuojami su nesandariomis oro filtro dėžėmis – sulaužyti laikikliai, neteisingai įstatytas oro filtras arba sulaužyta filtro dėžė. Tokiu atveju į variklį yra siurbiamas oras iš variklio skyriaus, kurio temperatūra yra per aukšta ir variklis gali pradėti kaisti. Negana to, jeigu filtro dėžė yra kiaura virš paties filtro, oras siurbiamas netgi ne per filtrą. Jeigu jūsų automobilyje esanti oro filtro dėžė nėra sandari – būtinai ją pakeiskite. Kviečiame pasinaudoti portalu RRR.lt, nes čia savo automobiliui galite įsigyti naudotas autodalis pigiau.

RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Čia rasite kelis tūkstančius oro filtro dėžių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams, o norėdami rasti tinkamą būtent savo automobiliui, tiesiog pasirinkite jo markę, modelį, modifikaciją ir dalių sąrašas susiaurės iki aktualių būtent jums. Nesivarginkite skambindami dešimtims skirtingų autolaužynų – tiesiog pasirinkite reikalingas dalis, o sumokėti už jas galite internetu.

Jūsų įsigytų prekių pristatymu pasirūpins mūsų kolegos kurjeriai. Dalys pristatomos jūsų nurodytu adresu arba į jums patogiai pasiekiamą paštomatą. Kiekviename prekės aprašyme yra nurodyta informaciją apie pardavėją, todėl dalis galite atsiimti ir patys.

Jeigu įsigijote dalis, kurios jums netiko, jas galite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Turite su mūsų portalu susijusių klausimų? Kviečiame susisiekti ir mes jums padėsime!