Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 4029 detalės(ių)
Sandėliuose radome 4029 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Oro vamzdis į turbiną?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.32 eurų.
Kodėl kategorijos: Oro vamzdis į turbiną dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Oro vamzdis į turbiną čia kainuoja vos 4.32 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Oro vamzdis į turbiną?
Kategorijoje Oro vamzdis į turbiną šiuo metu yra 4029 prekių.

Turbinos yra naudojamos beveik visuose automobiliuose, ypatingai turinčiuose dyzelinius variklius. Paspaudus akceleratoriaus pedalą, per išmetamųjų dujų vamzdį, kuriame yra „karštoji“ turbinos pusė, dideliu spaudimu išpučiamos dujos, todėl turbinoje esanti sparnuotė, kuri ašele sujungta su sparnuote „šaltojoje“ pusėje, sukasi stipriau, taip į variklį siurbiant daugiau oro per „šaltąją“ pusę. Nors veikimas atrodo paprastas, įprastai turbinos ašelė gali suktis net 150 000 kartų per minutę greičiu, todėl turbinai reikalingas nuolatinis tepimas, nepriekaištingas ašelės balansavimas ir švarus bei laisvas oro srautas.

Paprastai turbina yra labai patikimas mechanizmas ir tik 1% gedimų atsiranda dėl gamintojo kaltės. Dažniausiai turbinos sugadinamos dėl netinkamos eksploatacijos – retai keičiama alyva bei naudojamas nekokybiškas oro filtras. Vienas iš ženklų, pranešančių apie galimas turbinos problemas dar prieš joms atsirandant, yra nesandarus oro vamzdis į turbiną. Jeigu šis vamzdis yra įtrūkęs arba netinkamai pritvirtintas, turbina siurbia orą ne tik pro filtrą ir gali įtraukti įvairius nešvarumus ar netgi objektus, kurie sugadins turbinos mechanizmą. Turbinos oro vamzdžius reikia tikrinti reguliariai, tačiau apie nesandarumą dažniausiai praneša pagarsėjęs turbinos švilpimas arba sumažėjusi „trauka“. Jeigu šis, jūsų automobilyje esantis, vamzdis yra pažeistas – jį būtina keisti.

Kviečiame pasinaudoti RRR.lt paslaugomis – čia naudotas autodalis pigiau pardavinėja keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių įvairiuose Lietuvoje esančiuose miestuose. Čia rasite kelis šimtus tūkstančių oro vamzdžių į turbiną net nesivargindami skambinant į autolaužynus. Tiesiog pasinaudokite RRR.lt siūlomu filtru – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir rodomų detalių sąrašas susiaurės iki tinkamų būtent jūsų transporto priemonei.

Už detales galite saugiai sumokėti internetu, kurias, į jūsų namus arba paštomatą, kurjeris pristatys per 1-2 darbo dienas. Kadangi autolaužynai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose – prekes galite atsiimti ir patys. Pardavėjų kontaktai yra nurodyti kiekvienos detalės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad netikusias detales galėtumėte grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.