Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 1985 detalės(ių)
Sandėliuose radome 1985 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Duslintuvas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 15 eurų.
Kodėl kategorijos: Duslintuvas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Duslintuvas čia kainuoja vos 15 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Duslintuvas?
Kategorijoje Duslintuvas šiuo metu yra 1985 prekių.

Duslintuvas yra reikalingas kiekvienam automobiliui su vidaus degimo varikliu. Dar žinomas kaip išmetimo vamzdis, duslintuvas yra viena svarbiausių išmetimo sistemos detalių. Per jį į orą pašalinamos cilindruose susidariusios dujos bei slopinamas išmetimo garsas.

Jeigu duslintuvas kiauras, užsikimšęs arba kitaip pažeistas – kai kuriais atvejais jį galima suvirinti, tačiau dažniausiai tenka keisti. Pažeistas bei netinkamai veikiantis duslintuvas yra taršesnis bei skleidžia gerokai didesnį garsą. Neretai virinimas yra trumpalaikis remontas, todėl duslintuvą rekomenduojama keisti.

RRR.lt siūlo internetu įsigyti duslintuvus įvairių markių automobiliams. Čia siūlomos aukštos kokybės, įvairių rūšių naudotos autodalys iš pardavėjų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kitų autolaužynų Lietuvoje. Pirkdami internetu per RRR.lt galite rinktis iš daugiau nei milijono automobilių detalių, pasirinkti pačią mažiausią kainą ir jums palankiausią tiekėją.

Tiesiog pasirinkite „Dujų išmetimo sistema“ kategoriją ir tada grupę „Duslintuvai“. Kadangi prekių pasirinkimas didelis, rekomenduojame susiaurinti paiešką pasirinkus savo automobilio markę bei modifikaciją, pavyzdžiui, „Audi A4, S4, B6 – 8E – 8H“.

Atsiskaityti už prekes galima keliais būdais, o jas atsiimti galite per kurjerį, paštomate arba tiesiai iš tiekėjo. Visoms prekėms suteikiama 10 dienų nemokamo grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus pinigus.