Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 6661 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6661 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Išmetimo kolektorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 16 eurų.
Kodėl kategorijos: Išmetimo kolektorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Išmetimo kolektorius čia kainuoja vos 16 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Išmetimo kolektorius?
Kategorijoje Išmetimo kolektorius šiuo metu yra 6661 prekių.

Išmetimo kolektorius surenka iš cilindrų sudeginto kuro dujas ir jas nukreipia į duslintuvą, todėl šis kolektorius yra prijungtas prie visų cilindrų. „V“ formos varikliuose yra naudojami du išmetimo kolektoriai. Kaip ir duslintuvai, išmetimo kolektoriai taip pat yra pažeidžiami korozijos anksčiau nei kitos variklio dalys, kadangi jie patiria milžiniškus temperatūrų pokyčius.

Įvairių remontų atveju vengiama „liestis“ prie išmetimo kolektoriaus, kadangi tiek patys kolektoriai, tiek jų varžtai ir veržlės būna stipriai pažeisti korozijos. Dėl variklio vibracijos kolektoriai dar ir įtrūksta, ypač jeigu variklio pagalvės yra susidėvėjusios. Taigi, pagrindinės problemos yra susijusios su sandarumu. Jeigu kolektorius kiauras, padidės išmetimo garsas, gali sumažėti automobilio „trauka“ ir automobilio salone turėtų jaustis dūmų kvapas. Kolektorių galima suvirinti, tačiau tam reikia specialios įrangos. Taigi, dažniausiai pigiau yra įsigyti kitą išmetimo kolektorių.

Tai galite padaryti RRR.lt portale. Kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis – čia naudotas autodalis pardavinėja keli šimtai Lietuvoje įsikūrusių autolaužynų. Jums nereikia skambinti dešimtims pardavėjų vien tam, kad sužinotumėte detalės kainą ir būklę. Tiesiog pasinaudokite RRR.lt siūloma patogia autodalių paieška pagal modelį – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir rodomų detalių sąrašas susiaurės iki tinkamų būtent jūsų transporto priemonei.

Už detales galite saugiai sumokėti internetu, kurias, į jūsų namus arba paštomatą, pristatys kurjeris. Kadangi autolaužynai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose – prekes galite atsiimti ir patys. Visa reikalinga informacija apie pardavėją yra nurodyta prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms automobilių ir mikroautobusų dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad netikusias detales galėtumėte grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale arba turite klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.