Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 8987 detalės(ių)
Sandėliuose radome 8987 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: EGR vamzdelis (-iai)/ žarna (-os)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 6.96 eurų.
Kodėl kategorijos: EGR vamzdelis (-iai)/ žarna (-os) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) EGR vamzdelis (-iai)/ žarna (-os) čia kainuoja vos 6.96 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: EGR vamzdelis (-iai)/ žarna (-os)?
Kategorijoje EGR vamzdelis (-iai)/ žarna (-os) šiuo metu yra 8987 prekių.

EGR (Engine Gas Recirculation) sistema automobiliuose yra skirta emisijų mažinimui, tiksliau, mažinamas išmetamo azoto suboksido kiekis. Ši sistema dalį išmetamųjų dujų grąžina atgal į įsiurbimo sistemą. Kai išmetamos dujos susimaišo su deguonimi, degimo kameroje sumažinama darbinė temperatūra, todėl variklis gali veikti didesne apkrova, išlaikant saugią temperatūrą. EGR sistemos gali būti elektrinės, vakuuminės, kai kurios jų yra net aušinamos. Dažniausiai ši sistema naudojama dyzeliniuose varikliuose, bet neretai sutinkama ir benzininiuose.

Gedimai, atsižvelgiant į EGR sistemos tipą, yra skirtingi. Pavyzdžiui, vakuuminėse sistemose dažniausiai pasitaikantys gedimai yra susiję su nesandarumu. Elektrinėse sistemose sugenda elektriniai vožtuvai ir taip pat kyla problemų su sandarumu. Vis dėlto, apie EGR sistemos gedimus beveik visada praneša užsidegusi Check engine lemputė, todėl būtina atlikti kompiuterinę diagnostiką. Jeigu jūsų automobilio EGR sistema nesandari, pirmiausiai reikia pakeisti kiauras žarneles bei vamzdelius. Kviečiame pasinaudoti RRR.lt ir įsigyti naudotas dalis pigiau.

RRR.lt apjungia kelis šimtus automobilių laužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, todėl čia rasite dešimtis tūkstančių EGR vamzdelių ir žarnelių įvairių markių automobiliams bei mikroautobusams. Tiesiog pasinaudokite mūsų patogia paieškos sistema – ieškomas dalis galite rasti pasirinkę savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją arba, tiesiog, paieškos laukelyje įvedę reikalingos dalies kodą. Dalių sąrašas čia yra nuolat tikrinamas, todėl niekada nepamatysite prekių, kurios jau parduotos.

Už dalis galite saugiai sumokėti internetu, o jas jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Įprastai pristatymas trunka 1-2 darbo dienas, bet dalis galite atsiimti ir patys, tiesiai iš autolaužyno – visą reikalingą informaciją apie pardavėją rasite prekių aprašymuose.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti visus sumokėtus pinigus.