Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 6164 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6164 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Išmetamųjų dujų temperatūros daviklis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 5 eurų.
Kodėl kategorijos: Išmetamųjų dujų temperatūros daviklis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Išmetamųjų dujų temperatūros daviklis čia kainuoja vos 5 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Išmetamųjų dujų temperatūros daviklis?
Kategorijoje Išmetamųjų dujų temperatūros daviklis šiuo metu yra 6164 prekių.

Išmetamųjų dujų temperatūros daviklis matuoja temperatūrą duslintuve ir duomenis siunčia į variklio valdymo bloką. Šie davikliai dažniausiai naudojami moderniuose automobiliuose. Benzininiuose varikliuose, pagrindinė daviklio paskirtis, yra apsaugoti išmetimo sistemos komponentus – jeigu matuojama temperatūra yra per aukšta, variklio valdymo blokas sumažina turbinos galią, taip sumažindamas ir darbinę temperatūrą. Dyzeliniuose varikliuose šis daviklis yra atsakingas ir už DPF filtro patikrą – nuolat stebima, kad temperatūra būtų tinkama DPF filtro regeneracijai. Kai kuriuose modeliuose naudojami trys, ir netgi daugiau, išmetamųjų dujų temperatūros daviklių – vienas prieš turbiną, vienas prieš DPF filtrą ir, dar vienas, po jo.

Šie davikliai dažniausiai sugenda dėl ypatingai aukštos temperatūros (duslintuve ji gali siekti net 900°C) arba dėl vibracijų, kurios gadina laidus arba jungtis. Sugedusį išmetamųjų dujų temperatūros daviklį galima įtarti, kai sumažėja variklio galia, padidėja kuro sąnaudos ir išmetamų dūmų kiekis. Vis dėlto, sugedus išmetamųjų dujų temperatūros davikliui, prietaisų skydelyje beveik visada užsidega „Check engine“ lemputė, todėl tikslų gedimą nustatyti padės speciali kompiuterinė diagnostika.

RRR.lt yra elektroninė naudotų autodalių duomenų bazė, per kurią naudotas dalis pardavinėja šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos. Čia rasite kelis šimtus tūkstančių išmetamųjų dujų temperatūros daviklių įvairiausiems automobiliams ir mikroautobusams pigiau. Tiesiog pasinaudokite mūsų portale siūloma autodalių paieška pagal modelį arba paieškos laukelyje įveskite ieškomos dalies kodą ir naršykite tik tarp jums aktualių prekių. Nebegaiškite savo laiko skambinėdami į skirtingus autolaužynus norint sužinoti vienos dalies kainą – RRR.lt prekių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl čia matysite tik tas dalis, kurios yra pažymėtos kainomis ir vis dar nėra parduotos.

Už pasirinktas prekes galite saugiai sumokėti internetu, o jas į jūsų namus arba jums patogiai pasiekiamą paštomatą pristatys kurjeris. Per RRR.lt dalis pardavinėjantys autolaužynai įsikūrę ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miesteliuose, todėl, jūsų patogumui, prekes galite atsiimti ir tiesiai iš pardavėjo.

Visoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad dėl bet kokių priežasčių netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant sumokėtus pinigus.