Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 15478 detalės(ių)
Sandėliuose radome 15478 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Lambda zondas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7.2 eurų.
Kodėl kategorijos: Lambda zondas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Lambda zondas čia kainuoja vos 7.2 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Lambda zondas?
Kategorijoje Lambda zondas šiuo metu yra 15478 prekių.

Dar žinomas kaip deguonies jutiklis, lambda zondas yra naudojamas kiekviename automobilyje. Šis jutiklis nuolat tikrina išmetamų dujų sudėtį ir, pagal surinktus duomenis, reguliuoja kitų variklio sistemų darbą. Naujesniuose automobiliuose yra naudojami du lambda zondai – vienas prieš ir kitas po katalizatoriaus. Tokiu atveju nuolat stebimas katalizatoriaus efektyvumas. Variklis galėtų puikiai veikti ir su vienu lambda zondu, tačiau toks katalizatoriaus tikrinimas yra privalomas dėl aukštų taršos reikalavimų.

Sugedęs lambda zondas yra labai dažnas reiškinys. Jie gali sugesti dėl įvairių priežasčių – pažeistos jungtys, pasenęs elementas arba „apsinešęs“ zondo antgalis. Apie neveikiantį deguonies jutiklį dažniausiai praneša „Check engine“ lemputė. Tokiu atveju, tikslią problemą nustatyti padės kompiuterinė diagnostika. Sugedus šiam jutikliui gali būti jaučiama susilpnėjusi variklio galia, padidėjusios kuro sąnaudos bei sunkiau užvedamas variklis.

Nors lambda zondo struktūra yra gana universali, jų kainos yra įvairios ir gali siekti šimtus eurų. Todėl kviečiame pasinaudoti RRR.lt, per kurį, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei miesteliuose įsikūrę, autolaužynai pardavinėja naudotas autodalis pigiau. Čia rasite ir jums reikalingą lambda zondą – tiesiog pasirinkite savo automobilio arba mikroautobuso modelį, markę, modifikaciją ir naršykite tarp būtent jums aktualių detalių.

Jūsų įsigytas detales jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Kadangi autolaužynai įsikūrę visoje Lietuvoje, detales galite atsiimti ir patys. Visoms per RRR.lt įsigytoms prekėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo įsigijimo ir atgauti visus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale – kviečiame susisiekti su mumis ir jums padėsime!