Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 16952 detalės(ių)
Sandėliuose radome 16952 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinės durys?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 25 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinės durys dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinės durys čia kainuoja vos 25 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinės durys?
Kategorijoje Priekinės durys šiuo metu yra 16952 prekių.

Priekinės durys automobiliuose yra tiek estetinė, tiek aerodinaminė, tiek saugumą užtikrinanti detalė. Kaip ir visas automobilio kėbulas, durys taip pat yra gaminamos iš kelių rūšių medžiagų – dažniausiai sutinkamas yra plienas, aliuminis, o itin brangiuose sportiniuose automobiliuose naudojamas net ir anglies pluoštas. Dažniausiai priekinės durys yra brangesnės nei galinės, kadangi jose sumontuoti veidrodėliai, langų valdymo ir, kartais, elektrinių sėdynių valdymas.

Senesniuose automobiliuose durys neretai keičiamos dėl korozijos – rūdys paveikia jų apatinę dalį, kampus, todėl jas remontuoti labai sudėtinga. Jeigu durys keičiamos po eismo įvykio, reikėtų atkreipti dėmesį į automobilio kėbulo būklę, nes smūgio metu dažnai yra pažeidžiama jo struktūra.

Naujų originalių durų kainos yra didelės, todėl kai kurie vairuotojai renkasi naujas, Kinijoje pagamintas, duris pigiau. Dažniausiai tokia produkcija nėra kokybiška – metalo paviršius būna padengtas prastos kokybės gruntu, o durų matmenys gali neatitikti originalių. Dėl pastarosios priežasties tarpai tarp durų ir kitų dalių gali būti nevienodi. Taigi, geriausias sprendimas, tokiu atveju, yra naudotos priekinės durys.

Apsilankę RRR.lt rasite virš šimto tūkstančių priekinių durų įvairių markių automobiliams. Tam, kad paieška būtų greitesnė, tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir siūlomų detalių sąrašas sutrumpės iki tinkamų būtent jūsų transporto priemonei.

RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Detalių sąrašas yra nuolat tikrinamas ir atnaujinamas, todėl visada rodomos tik vis dar neparduotos prekės. Jūsų įsigytas prekes jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Jeigu norite detales atsiimti savarankiškai, tai galite padaryti nuvykę į detalės aprašyme nurodytą autolaužyną.

Visoms detalėms yra suteikiama dešimties dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, jog jums netikusias detales galėsite tiesiog grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti sumokėtus pinigus.