Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 10589 detalės(ių)
Sandėliuose radome 10589 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: El. Lango pakėlimo mechanizmo komplektas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 9.6 eurų.
Kodėl kategorijos: El. Lango pakėlimo mechanizmo komplektas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) El. Lango pakėlimo mechanizmo komplektas čia kainuoja vos 9.6 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: El. Lango pakėlimo mechanizmo komplektas?
Kategorijoje El. Lango pakėlimo mechanizmo komplektas šiuo metu yra 10589 prekių.

Šiandien automobiliuose rankenėle valdomų langų beveik nebėra – dažniausiai visur montuojami elektriniai langų pakėlimo mechanizmai. Visas šis mechanizmas yra ganėtinai sudėtingas – jį sudaro elektrinis varikliukas, metalinis rėmas su lanksčiomis jungtimis bei trosai. Varikliuko pagalba, rėmo kojelės gali judėti atitinkamomis kryptimis (priklauso nuo modelio), todėl langai gali ypatingai tiksliai kilti ir leistis iki reikiamo aukščio. El. lango pakėlimo mechanizmo komplektai yra labai įvairūs – vieni iš jų turi vos vieną kojelę ir vieną trosą, o kiti komplektai keičiami kartu su metaline durų pertvara.

Neveikiantys elektra valdomi langai automobiliuose yra labai dažnas reiškinys, o kai kuriuose modeliuose šie mechanizmai turi ir tam tikras „ligas“, kaip neįprastai dažnai lūžtančios plastikinės detalės, silpni elektriniai varikliukai arba iš plono metalo pagamintos kojelės, kurios lengvai linksta. Jeigu pastebėjote, kad langas visiškai nesidarinėja, problema gali slėptis ir jungtuke, laidyne arba, žinoma, gali būti sugedęs ir pats varikliukas.

Bet jeigu langas darinėjasi netolygiai, kreivai arba skleidžiant neįprastus garsus – beveik garantuota priežastis yra sugadintas el. Lango pakėlimo mechanizmas. Naudotų mechanizmų komplektų kaina gali būti net kelis kartus mažesnė nei naujų, todėl kviečiame pasinaudoti RRR.lt paslaugomis, jeigu norite įsigyti el. Lango pakėlimo mechanizmą savo automobiliui pigiau.

RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Detalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl niekada nepamatysite prekių, kurios jau parduotos. Kadangi parduodamų dalių skaičius viršija milijoną, paieškai palengvinti, siūlome pasinaudoti mūsų filtru – tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir sąraše matysite tik tas dalis, kurios tinka jūsų pasirinktai transporto priemonei.

Už detales galite saugiai sumokėti internetu, o į namus arba paštomatą jas pristatys kurjeris. Jūsų patogumui, prekes galite atsiimti ir tiesiai iš autolaužyno – pardavėjo adresas visada nurodytas detalės aprašyme. Visoms per RRR.lt įsigytoms prekėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netinkančias detales galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus pinigus.