Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 17343 detalės(ių)
Sandėliuose radome 17343 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis amortizatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 5 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis amortizatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis amortizatorius čia kainuoja vos 5 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis amortizatorius?
Kategorijoje Galinis amortizatorius šiuo metu yra 17343 prekių.

Amortizatoriai automobiliuose yra reikalingi smūgių švelninimui. Jeigu automobiliuose būtų naudojamos vien tik spyruoklės (be amortizatorių), tada, nors važiavimas per duobes būtų minkštas, automobilis nuolat šokinėtų ir ratų sukibimas su kelio danga būtų labai nepatikimas.

Dažniausiai automobiliuose naudojami amortizatoriai būna tepaliniai, dujiniai arba oriniai. Kartais priekyje yra naudojami tepaliniai, o gale – oriniai amortizatoriai. Tokia sistema dažniau sutinkama automobiliuose su universalo kėbulu, kad būtų suteikiamas geresnis komfortas ir tolygi stovėsena išliktų net ir pakrovus bagažinę.

Kuo labiau „pavargę“ yra dujiniai arba tepaliniai amortizatoriai, tuo lengviau jausite, jog automobilį laiko nebe amortizatoriai, o spyruoklės. Automobilis tampa nestabilus ir gerokai pavojingesnis, o pervažiavus duobę, automobilis, iki kol grįžta į tolygią poziciją, siūbuoja kelis kartus. Galinį amortizatorių galima patikrinti stipriai spustelėjus galinį automobilio kampą – jis, iki ramybės būsenos, turi pakilti tik vieną kartą. Dažniausiai amortizatoriai sugenda, nes iš jų išbėga tepalas, todėl drėgnas amortizatorius gedimo ženklas.

Orinis amortizatorius sugenda, kai jis prakiursta. Atpažinti šį gedimą galima tada, kai kuris nors ilgiau pastovėjusio automobilio kampas nusileidžia.

Nauji galiniai amortizatoriai, ypač oriniai, yra brangūs ir juos ne visada verta pirkti. Todėl siūlome pasinaudoti RRR.lt portalo paslaugomis ir rinktis naudotas autodalis iš visoje Lietuvoje įsikūrusių autolaužynų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Detalių pasirinkimas yra labai platus, todėl, siekiant palengvinti paiešką, galite pasinaudoti mūsų filtru. Tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir rodomi galiniai amortizatoriai bus tinkami būtent jūsų transporto priemonei. 

Sumokėti už dalis galite saugiai internetu, o jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą jas pristatys kurjeris. Detales galite atsiimti ir patys, tiesiai iš prekės aprašyme nurodyto autolaužyno. Visoms per RRR.lt perkamoms prekėms yra suteikiama 10 dienų garantija, todėl netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti visus pinigus.