Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 14920 detalės(ių)
Sandėliuose radome 14920 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis bamperis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 24.01 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis bamperis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis bamperis čia kainuoja vos 24.01 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis bamperis?
Kategorijoje Galinis bamperis šiuo metu yra 14920 prekių.

Pagrindinė automobilių bamperių paskirtis yra sušvelninti nedidelius smūgius ir, pavyzdžiui, netyčia atrėmus automobilį į sieną, medį ar kitą objektą, apsaugoti brangesnes ir sunkiau remontuojamas dalis, kaip žibintai, stiklai ir kėbulas. Tačiau moderniuose automobiliuose tai yra ir labai svarbi estetinė detalė – dėl sudėtingų šiuolaikinių dizaino linijų bamperiai idealiai prisitaiko prie kitų kėbulo dalių formų. Dabar automobiliuose naudojami bamperiai yra plastikiniai ir jie privalo būti išsikišę už visų kitų kėbulo dalių, kad eismo įvykio metu pirmiausiai nukentėtų bamperis.

Bamperių estetika užima aukštesnę poziciją nei funkcionalumas, todėl vairuotojai juos dažnai keičia ir dėl nedidelių defektų. Nors bamperiai ir gali būti remontuojami, kai kuriais atvejais juos iš tiesų rekomenduojama keisti, pavyzdžiui, plastiko skilimo, laikiklių sulaužymo, atstumų jutiklių lizdų sulaužymo atvejais. Nauji bamperiai gali būti iš tiesų brangūs, tačiau galite įsigyti naudotus, netgi tokios pačios spalvos, bamperius pigiau.

Pasinaudokite elektronine autodalių duomenų baze RRR.lt – čia daugiau nei milijoną naudotų autodalių pardavinėja keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Čia siūlomų dalių pasirinkimas labai platus, todėl kviečiame pasinaudoti mūsų portale integruotu filtru – jums reikia tik pasirinkti savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir rodomų dalių sąrašas susiaurės iki tinkamų būtent jūsų transporto priemonei. Negana to, kiekvienos detalės aprašyme rasite informaciją apie automobilį, iš kurio išimtos detalės, ir pardavėjo adresą bei kontaktus.

Visas per RRR.lt įsigytas dalis jūsų nurodytu adresu pristatys kurjeris. Tačiau, jūsų patogumui, prekes galite atsiimti ir patys, tiesiai iš pardavėjo autolaužyno. Jeigu netyčia įsigijote dalis, kurios netinka jūsų automobiliui – jums padės visoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad bet kurias dalis galėsite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Turite su mūsų portalu susijusių klausimų? Kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.