Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 12446 detalės(ių)
Sandėliuose radome 12446 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis dangtis (bagažinės)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 50 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis dangtis (bagažinės) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis dangtis (bagažinės) čia kainuoja vos 50 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis dangtis (bagažinės)?
Kategorijoje Galinis dangtis (bagažinės) šiuo metu yra 12446 prekių.

Bagažinės dangtis yra kėbulo dalis, kuri svarbi ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl bagažinės sandarumo bei saugumo. Moderniuose automobiliuose bagažinė dažnai uždaroma tiesiog paspaudus mygtuką, o vietoje užtrenkimo yra naudojamas automatinis pritraukimo mechanizmas. Daugelyje automobilių yra įrengtos specialios rankenos, kurios leidžia atidaryti bagažinę tiek iš universalo, tiek iš sedano ar hečbeko kėbulą turinčio automobilio vidaus.

Jeigu į eismo įvykį patekusio automobilio bagažinės dangtis buvo pažeistas, dažniausiai jo remontuoti neapsimoka, kadangi neretai pažeidžiama visa dalies struktūra. Bagažinės dangtis turi nepriekaištingai atitikti gamintojo matmenis, kadangi bent šiek tiek pakrypus spynelei, bagažinės dangtis gali netinkamai užsidaryti – tai itin aktualu automobiliuose su elektriniu bagažinės uždarymo mechanizmu. 

Bagažinės dangtis dažnai keičiamas ir dėl korozijos. Viso dangčio remontas ir dažymas gali kainuoti gerokai virš šimto eurų, tačiau kito bagažinės dangčio pirkimas gali būti gerokai pigesnis, jeigu renkatės naudotas autodalis. Todėl kviečiame pasinaudoti RRR.lt paslaugomis – čia siūlomos naudotos autodalys pigiau.

RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Čia rasite dešimtis tūkstančių bagažinės dangčių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Tiesiog pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį – pasirinkite markę, modelį, modifikaciją ir naršykite tarp jūsų automobiliui tinkančių dalių. Nesivarginkite skambindami į dešimtis autolaužynų siekdami sužinoti dalies kainą – RRR.lt prekių sąrašas nuolat tikrinamas, todėl rodomos tik tos dalys, kurios turi pažymėtą kainą ir vis dar nėra parduotos.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris, tačiau jas atsiimti galite ir patys – visa reikalinga informacija apie pardavėją nurodyta prekių aprašymuose. Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o pristatymas įprastai trunka 1-2 darbo dienas.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant sumokėtus pinigus.