Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 9207 detalės(ių)
Sandėliuose radome 9207 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Posparnis galinis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.8 eurų.
Kodėl kategorijos: Posparnis galinis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Posparnis galinis čia kainuoja vos 4.8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Posparnis galinis?
Kategorijoje Posparnis galinis šiuo metu yra 9207 prekių.

Posparnis yra montuojamas aplink ratą, po sparnu. Jis dažniausiai yra gaminamas iš plastiko ir apsaugo sparną bei įvairius komponentus nuo purvo, vandens ir druskų. Visų automobilių modelių posparniai skirtingi, kadangi ne tik skiriasi jų dydis ir forma, bet įvairiems laidams ir jungtims yra sukurtos specialios erdvės, todėl posparnį būtina rinktis pagal automobilio modelį.

Posparnius tenka keisti tada, kai jie yra sulaužomi. Nors posparniai dažniausiai gaminami iš minkšto ir lankstaus plastiko, vis tiek pasitaiko atvejų, kai jie yra sugadinami: pavyzdžiui, eksploatuojant automobilį su nestandartinių matmenų ratlankiais arba padangomis, užvažiavus ant aukšto akmens arba šaligatvio, sulaužius remonto darbų metu. Taip pat neretai yra sugadinami posparnių tvirtinimo taškai – toks posparnis nėra tinkamai pritvirtinamas, gali barškėti ir netgi nukristi. Jeigu jūsų automobiliui reikia kitų posparnių gale, kviečiame pasinaudoti RRR.lt – čia rasite daugiau nei milijoną naudotų autodalių pigiau.

RRR.lt yra elektroninė autodalių duomenų bazė, kuri leidžia ieškoti ir pirkti naudotas automobilių bei mikroautobusų dalis. Čia dalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Norėdami rasti tinkamas dalis savo automobiliui, pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį – jums reikia tik pasirinkti markę, modelį, modifikaciją ir galėsite rinktis iš būtent jums aktualių prekių. Negaiškite savo brangaus laiko skambindami dešimtims skirtingų autolaužynų – viską galite saugiai įsigyti čia, internetu.

Jūsų įsigytas prekes jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Dalis taip pat galite atsiimti ir patys – pardavėjų adresai visada nurodyti prekių aprašymuose. Galų gale, jeigu įsigijote dalį, kuri jums netinka – visoms per RRR.lt pirktoms prekėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad dalis galite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti sumokėtus pinigus.