Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 5794 detalės(ių)
Sandėliuose radome 5794 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Išilginiai stogo strypai "ragai"?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Išilginiai stogo strypai "ragai" dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Išilginiai stogo strypai "ragai" čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Išilginiai stogo strypai "ragai"?
Kategorijoje Išilginiai stogo strypai "ragai" šiuo metu yra 5794 prekių.

Visureigius ir universalus esame įpratę matyti su „ragais“. Tie „ragai“ yra vadinami stogo skersiniais ir skirti montuoti stogo bagažinei bei vežti įvairius daiktus ant automobilio stogo. Kadangi tokie daiktai kaip slidės, didesni lagaminai ar dviračiai beveik niekada netelpa į vidų – stogo skersiniai yra labai praktiškas sprendimas.

Ant galinės automobilio dalies sumontavus dviračių laikiklį, o ant stogo skersinių – stogo bagažinę, galima leistis į ilgas keliones bei komfortiškai važiuoti su pilnu automobiliu keleivių, kadangi vietos daiktams tuomet tikrai apstu. Jeigu norite patobulinti savo automobilį stogo skersiniais arba pakeisti sulūžusius skersinius tvarkingais – čia yra puiki vieta tai padaryti pigiau!

RRR.lt suteikia galimybę internetu nebrangiai įsigyti įvairias automobilių dalis. Čia rasite daugiau nei milijoną įvairiausių autodalių žemesne kaina, tarp kurių ir daugiau nei tūkstantis įvairiausiems automobiliams tinkančių stogo skersinių. Pasiūla yra plati, o daugybė naudotomis dalimis prekiaujančių autolaužynų bei prekeivių Lietuvoje užtikrina geriausią kainą bei greitą užsakymų vykdymą.

RRR.lt lankytojai mato tik tas detales, kurios dar yra prekyboje, nes prekių sąrašas yra nuolat atnaujinamas. Mūsų portalas vienija prekeivius visoje LietuvojeVilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei mažesniuose miesteliuose ir priemiesčiuose. 

Sumokėti už prekes galite saugiai, o į namus arba paštomatą jas pristato kurjeris. Jūsų patogumui, dalis galite atsiimti ir patys – kiekviename detalės aprašyme yra nurodytas pardavėjo adresas. Visoms prekėms taikoma 10 dienų nemokamo grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite per 10 dienų nuo pirkimo dienos grąžinti ir atgauti visus pinigus.