Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 1820 detalės(ių)
Sandėliuose radome 1820 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Domkratas (dankratas)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 8 eurų.
Kodėl kategorijos: Domkratas (dankratas) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Domkratas (dankratas) čia kainuoja vos 8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Domkratas (dankratas)?
Kategorijoje Domkratas (dankratas) šiuo metu yra 1820 prekių.

Domkratas yra prietaisas, kuris padeda nesunkiai kilstelėti automobilio kraštą rato pakeitimui bei kitiems smulkiems važiuoklės remonto darbams. Domkratą rekomenduojama vežtis kiekviename automobilyje.

Pradūrus automobilio padangą arba norint pakeisti atitinkamus važiuoklės elementus – domkratas yra nors ir primityviausias, bet labai naudingas prietaisas automobilio pakėlimui. Keičiant ratą ar bet kokias važiuoklės dalis, domkratas beveik visada yra būtinas. Negana to, jo kokybė taip pat yra svarbi, nes nekokybiški ir nestabilūs domkratai gali perlinkti ir netikėtai nuleisti automobilį. Taip automobilis gali būti apgadinamas, o jūs galite susižeisti.

RRR.lt internetinėje naudotų autodalių prekybos platformoje rasite kone tūkstantį įvairiausiems automobiliams tinkančių domkratų. Svarbu išsirinkti jūsų automobiliui tinkamą domkratą, nes kiekvieno modelio kėlimo taškai yra skirtingi. Taigi, paieškoje rekomenduojame pasirinkti savo automobilio modelį.

Tinkamą domkratą įsigyti galėsite iš nurodyto autolaužyno, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Pasirinktas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. O jeigu jas atsiimti norite patys, tai galite padaryti nuvykę tiesiai į autolaužyną, kuris visada nurodomas detalių aprašymuose. 

Iš viso RRR.lt yra siūloma daugiau nei milijonas kėbulo, variklio, elektronikos, važiuoklės ir kitų automobilių bei mikroautobusų detalių. Tiesiog įveskite automobilio modelį arba detalės kodą ir naršykite tik po jums aktualių dalių sąrašus.

Domkratai, kaip ir visos autodalys, įsigytos per RRR.lt, turi 10 dienų nemokamo grąžinimo garantiją. Jeigu prekė netiks, ją galėsite grąžinti per 10 dienų ir atgaudami visus pinigus.