Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 2941 detalės(ių)
Sandėliuose radome 2941 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis purvasargis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 6 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis purvasargis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis purvasargis čia kainuoja vos 6 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis purvasargis?
Kategorijoje Galinis purvasargis šiuo metu yra 2941 prekių.

Purvasaugiai yra už ratų montuojamos guminės arba plastikinės apsaugos, kurios sustabdo nuo ratų taškomą vandenį bei purvą. Tai apsaugo ne tik jūsų automobilio kėbulą ir dažus, bet taip pat netaško purvo ant iš paskos važiuojančių automobilių.

Purvini automobilių šonai dažniausiai būna dėl sulaužytų purvasargių arba jų nebuvimo. Todėl jie stipriai rekomenduojami visiems vairuotojams, ypač tiems, kuriems tenka važiuoti neasfaltuotais, prastai prižiūrimais keliais ar bekele. Purvasaugius beveik visada naudoja ir ralio vairuotojai bei bekelės asai. 

Jeigu norite keliauti komfortiškiau, tyliau ir apsaugoti savo automobilį nuo purvo ir akmenukų pažeidimų, kviečiame įsigyti purvasaugius internetu per RRR.lt. Šiame portale rasite per milijoną įvairiausių autodalių bei aksesuarų, o tarp jų ir įvairiausiems automobiliams tinkančius purvasaugius. Nors nemaža dalis jų yra universalūs, lengviausiai tinkamą prekę rasite puslapio viršuje pažymėję savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją.

RRR.lt platformoje rasite kelis šimtus naudotomis autodalimis prekiaujančių autolaužynų, įsikūrusių visoje Lietuvoje. Dalys pardavinėjamos ne tik tokiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kaip Kaune, Klaipėdoje ar Vilniuje, bet ir mažesniuose miesteliuose bei kitose vietovėse Lietuvoje.

Dėka didelės pasiūlos, ieškomas dalis rasite ne tik greičiau, bet ir pigiau. Platus pasirinkimas leidžia dalis rinktis pagal geriausią kainą ir, negana to, mūsų sistemoje visi skelbimai yra nuolat tikrinami ir atnaujinami, todėl matysite tik tas prekes, kurias vis dar galite įsigyti. Pirkdami dalis per RRR.lt, jas galite per 10 dienų grąžinti ir atgauti savo pinigus, jeigu dalys jums netinka.

RRR.lt siūlo patogų atsiskaitymą bei įvairius pristatymo būdus – jas galite atsiimti iš paštomato, kurjerio arba tiesiai iš autolaužyno. Jeigu kilo klausimų dėl prekių, pirkimo sąlygų arba tam tikrų puslapio funkcijų – kviečiame susisiekti su mumis.