Naudotas(-a) Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys)

Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 18126 detalės(ių)
Sandėliuose radome 18126 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 19 eurų.
Kodėl kategorijos: Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys) čia kainuoja vos 19 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys)?
Kategorijoje Oro kondicionieriaus kompresorius (siurblys) šiuo metu yra 18126 prekių.

Oro kondicionieriaus siurblys yra pati svarbiausia automobilio kondicionavimo sistemos detalė. Ji taip pat ir pati sudėtingiausia, kadangi ji ne tik turi pumpuoti freoną, bet ir išlaikyti aukštą sistemos spaudimą ir temperatūrą, o pats korpusas bei jungtys privalo būti labai sandarūs, nes freonas yra itin skvarbus. 

Kadangi kompresorius yra kone pati sudėtingiausia detalė, jo gedimai yra ganėtinai dažni. Pavyzdžiui, oro kondicionieriaus kompresoriai labai dažnai tampa nesandarūs ir išleidžia freoną per tarpines. Neretai pradeda ūžti kompresoriaus skriemulio guolis, kurio keitimas, dėl sudėtingos dalies struktūros, yra brangus ir sunkus, kartais kompresorius tiesiog nebegali sukelti sistemai reikalingo spaudimo ir kondicionierius nebepučia tokio vėsaus oro. Naujas oro kondicionieriaus kompresorius kainuoja šimtus eurų, todėl siūlome rinktis naudotas detales.

Apsilankę RRR.lt galite rinktis iš tūkstančių oro kondicionieriaus kompresorių, tinkančių įvairiausiems automobiliams ir mikroautobusams. Palengvinkite savo paieškas pasinaudoję mūsų patogiu filtru – tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir naršykite tarp naudotų autodalių, tinkančių būtent jūsų automobiliui.

RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Siūlomų autodalių sąrašas yra nuolat tikrinamas ir atnaujinamas, todėl niekada nepamatysite prekių, kurios jau parduotos. Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o jas jums pristatys kurjeris – tiesiai į namus arba paštomatą. Negana to, detales galite atsiimti ir patys – visų detalių aprašymuose yra nurodyta informacija apie pardavėją.

Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad netikusias detales galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo dienos ir atgauti visus sumokėtus pinigus.