Naudotas(-a) Oro kondicionieriaus radiatorius aušinimo

Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 6395 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6395 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Oro kondicionieriaus radiatorius aušinimo?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 16.81 eurų.
Kodėl kategorijos: Oro kondicionieriaus radiatorius aušinimo dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Oro kondicionieriaus radiatorius aušinimo čia kainuoja vos 16.81 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Oro kondicionieriaus radiatorius aušinimo?
Kategorijoje Oro kondicionieriaus radiatorius aušinimo šiuo metu yra 6395 prekių.

Automobiliuose naudojamas oro kondicionierius yra skirtas optimalios temperatūros palaikymui net ir karštomis dienomis. Ši sistema naudoja specialų šaldymo agentą (freoną). Oro kondicionavimo sistemoje yra naudojami tokie komponentai, kaip kompresorius, garintuvas, specialūs vožtuvai, aušinimo radiatorius ir t.t. Oro kondicionieriaus aušinimo radiatorius yra labai panašus į aušinimo skysčio radiatorių – sandara beveik identiška, skiriasi tik matmenys.

Oro kondicionavimo sistema yra pati „trapiausia“ automobilyje, todėl ji taip dažnai ir neveikia. Problema ta, kad freonas yra labai skvarbus, o jo papildyti nepavyks taip lengvai, kaip aušinimo skysčio. Jeigu bent viena tarpinė yra nesandari arba įtrūko sistemos vamzdelis – freoną prarasite per labai trumpą laiką, o užpildymo kaina prasideda nuo 40-50 eurų. Taigi, svarbu reguliariai patikrinti šią sistemą, kad išvėngtumėte nemalonių išlaidų. Jeigu oro kondicionieriaus aušinimo radiatorius užsikimšo, prakiuro arba buvo kitaip pažeistas – jį reikia keisti. Tai galite padaryti pigiau, jeigu perkate naudotą dalį.

Portalas RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų Lietuvoje, todėl čia rasite kelis šimtus tūkstančių naudotų oro kondicionieriaus radiatorių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Norėdami rasti dalis būtent savo automobiliui, tiesiog pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį – reikia tik pasirinkti automobilio markę, modelį, modifikaciją ir prekių sąraše pamatysite būtent jūsų transporto priemonei skirtas dalis. Nesivarginkite skambindami į autolaužynus ir klausinėdami kainos – jos yra nurodytos, o sumokėti už dalis galite internetu.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Tačiau, jeigu jums patogu, prekes galite atsiimti ir pačiame automobilių laužyne. Su RRR.lt bendradarbiaujantys autolaužynai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose, o visą informaciją apie pardavėją rasite prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija – jeigu kuri nors detalė jums netiks, tiesiog grąžinkite ją per dešimt dienų nuo pirkimo datos ir atgausite visus sumokėtus pinigus. Na, o jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale arba turite kitų klausimų, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime!