Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 11935 detalės(ių)
Sandėliuose radome 11935 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Aušinimo skysčio radiatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Aušinimo skysčio radiatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Aušinimo skysčio radiatorius čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Aušinimo skysčio radiatorius?
Kategorijoje Aušinimo skysčio radiatorius šiuo metu yra 11935 prekių.

Aušinimo skysčio radiatorius vėsina aušinimo skystį, o šis vėsina variklį. Radiatorius yra sudarytas iš daugybės mažų ventiliacijos angų kraštuose (korio), o viduryje vingiuoja vamzdelis, kuriuo teka aušinimo skystis. Ankstyvieji radiatoriai buvo gaminami iš vario, vėliau iš plieno, o moderniuose automobiliuose dažnai naudojamas aliuminis. Pastaroji medžiaga nėra tokia patvari radiatoriams ir sunkiau remontuojama, tačiau jos gamyba yra pigesnė.

Dauguma vairuotojų neatsižvelgia į automobilio gamintojo rekomendaciją reguliariai keisti aušinimo skystį. Todėl, laikui bėgant, aušinimo skystyje prisikaupia įvairių nešvarumų ir radiatoriai tiesiog užsikemša. Dėl netinkamo aušinimo skysčio, radiatorius taip pat gali paveikti ir korozija – jie prakiursta ir aušinimo skystis išbėga. Kartais nesandarią aušinimo sistemą bandoma sutvarkyti naudojant specialias priemaišas, tačiau, nors skylės gali būti ir užsandarintos, radiatorius gali užsikimšti. Taigi, geriausias sprendimas yra tiesiog pakeisti visą detalę. Jeigu norite sutaupyti, galite įsigyti naudotą radiatorių pigiau – tiesiog apsilankykite portale RRR.lt.

Šioje elektroninėje autodalių duomenų bazėje naudotas dalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos, o aušinimo skysčio radiatorių čia rasite net kelis tūkstančius. Norėdami rasti radiatorių savo automobiliui, tiesiog pasinaudokite mūsų siūlomu paieškos filtru – pasirinkite markę, modelį, modifikaciją ir dalių sąrašas susiaurės iki tinkamų būtent jūsų automobiliui. Nesivarginkite skambindami į autolaužynus – tiesiog išsirinkite dalis čia, o sumokėti galite internetu.

Jūsų įsigytas prekes į jūsų namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Dalis taip pat galite atsiimti ir patys – visa informacija apie pardavėją yra pateikta prekės aprašyme. O jeigu įsigijote detalę, kuri jūsų automobiliui netinka – turėkite omeny, kad visoms per RRR.lt pirktoms autodalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus!