Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 10961 detalės(ių)
Sandėliuose radome 10961 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Interkūlerio radiatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 12 eurų.
Kodėl kategorijos: Interkūlerio radiatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Interkūlerio radiatorius čia kainuoja vos 12 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Interkūlerio radiatorius?
Kategorijoje Interkūlerio radiatorius šiuo metu yra 10961 prekių.

Interkūleris yra montuojamas į oro tiekimą tarp turbinos ir kolektoriaus – tai yra tarpinis suslėgto oro aušintuvas. Kadangi turbinos siurbiamas oras stipriai įkaista, kaisdamas jis išsiplečia ir praranda dalį deguonies. Tačiau automobiliuose su interkūlerio sistema tas oras eina pro automobilio priekyje įmontuotą radiatorių. Tokiu atveju oras yra aušinamas, todėl didėja tiek oro tankis, tiek ore esančio deguonies kiekis. Interkūleris gali veikti ir aušinimo skysčio pagalba, tačiau tokia sistema yra sudėtingesnė ir naudojama industrinėje technikoje arba automobiliuose su gale įmontuotu varikliu.

Ši suslėgto oro aušinimo sistema turi vieną trūkumą – dėl radiatoriaus poreikio, suslėgto oro kelias nuo turbinos iki kolektoriaus pasidaro labai ilgas, todėl tiek interkūlerio žarnos, tiek radiatorius turi būti itin sandarūs. Todėl dažniausiai pasitaikančios problemos ir yra prakiuręs radiatorius arba žarna. Tokiu atveju gali sumažėti automobilio galia ir pagarsėti turbinos skleidžiamas švilpimo garsas. Jeigu norite įsigyti interkūlerio radiatorių pigiau, kviečiame pasinaudoti RRR.lt portalu.

Čia naudotas automobilių ir mikroautobusų dalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų iš visos Lietuvos. Siūlomų dalių pasirinkimas yra platus – net keli tūkstančiai interkūlerio radiatorių įvairiausių markių automobiliams ir mikroautobusams. Tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir naršykite tarp būtent jūsų automobiliui skirtų dalių. Prekių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl matysite tik tas dalis, kurios turi pažymėtas kainas ir vis dar nėra parduotos. Negaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis skirtingų autolaužynų vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas.

Už pasirinktas prekes galite saugiai sumokėti internetu, o jas į jūsų namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Dalis taip pat galite atsiimti ir patys – pardavėjai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose.

Visoms prekėms suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Todėl, įsigiję jūsų automobiliui netinkančias dalis, galite jas grąžinti atgal per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.