Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 40886 detalės(ių)
Sandėliuose radome 40886 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Oro sklendės varikliukas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4 eurų.
Kodėl kategorijos: Oro sklendės varikliukas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Oro sklendės varikliukas čia kainuoja vos 4 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Oro sklendės varikliukas?
Kategorijoje Oro sklendės varikliukas šiuo metu yra 40886 prekių.

Vairuotojams yra labai lengva pasirinkti, kur ir kokiu stiprumu būtų pučiamas šiltas arba vėsinantis vėjelis salone. Už tai yra atsakingos pečiuko oro sklendės, o kad tas sklendes būtų galima reguliuoti, sistemoje yra naudojami oro sklendžių varikliukai, kurių, dažniausiai, yra ne vienas. Senuose automobiliuose sklendžių kryptys neretai keičiamos mechaniškai, tačiau elektroninės sklendės leidžia visa tai lengviau, greičiau ir tiksliau. Problema tik ta, kad oro sklendės varikliukas neretai tiesiog sugenda.

Netinkamai veikiantį arba visai neveikiantį oro sklendės varikliuką diagnozuoti nėra sudėtinga. Jeigu, pavyzdžiui, keičiant vėjelio kryptį niekas nesikeičia, tai gali būti blogai veikiantis jungtukas, oro sklendės varikliukas arba, tiesiog, užstrigusi oro sklendė. Žinoma, priežastys gali keistis, jeigu sklendė darinėjasi dalinai, skleidžia neįprastus garsus, tačiau reikėtų turėti omeny, kad naujesniuose automobiliuose apie neveikiančius oro sklendžių varikliukus gali pranešti ir kompiuterinė diagnostika.

Tokios detalės nėra labai paklausios, todėl parduotuvėse jų dažniausiai net nerasite. Todėl siūlome pasinaudoti RRR.lt portalu, kuriame Lietuvos autolaužynai pardavinėja daugiau nei milijoną įvairių naudotų detalių automobiliams ir mikroautobusams. Ieškomą detalę rasti paprasta – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją arba paieškos laukelyje parašykite reikalingos detalės kodą. Tokiu atveju, siūlomų detalių sąrašas sumažės iki tinkamų būtent jūsų automobiliui.

Už detales sumokėti siūlome saugiai, internetu, o įsigytas prekes, jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą, pristatys kurjeris. Per RRR.lt naudotas autodalis parduodantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, todėl įsigytas dalis detales atsiimti ir tiesiai iš pardavėjo.

Jūsų patogumui, visoms, per RRR.lt pirktoms, autodalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad netinkamas prekes galėsite grąžinti atgal per 10 dienų ir atgauti už jas sumokėtus pinigus.