Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 7503 detalės(ių)
Sandėliuose radome 7503 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Pečiuko radiatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7.2 eurų.
Kodėl kategorijos: Pečiuko radiatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Pečiuko radiatorius čia kainuoja vos 7.2 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Pečiuko radiatorius?
Kategorijoje Pečiuko radiatorius šiuo metu yra 7503 prekių.

Transporto priemonėse naudojamas pečiuko radiatorius, konstrukcijos atžvilgiu, yra beveik identiškas įprastam aušinimo sistemos radiatoriui. Jie abu vėsina aušinimo skystį, tačiau pagrindinė pečiuko radiatoriaus paskirtis yra tą šilumą perteikti į automobilio salono vidų. Šalia pečiuko radiatoriaus yra ventiliatorius, nukreiptas į salono oro takus. Taigi, kai karštas aušinimo skystis patenka į pečiuko radiatorių, išsiskiriantis karštis tiesiog pučiamas į saloną ir todėl automobilio viduje šilta net ir žiemą.

Jeigu jūsų automobilio pečiukas nebešildo, gali būti, kad jūsų pečiuko radiatorius užsikimšo arba prakiuro. Prakiuręs pečiuko radiatorius ne tik nebegali šildyti automobilio salono, bet ir leidžia aušinimo skystį, kuris dažniausiai patenka į automobilio saloną. Jeigu pastebėjote, kad automobilio langai dažnai rasoja ir pasidengia riebiu sluoksniu – tai gali būti garuojantis aušinimo skystis, kuris bėga iš pečiuko radiatoriaus. Todėl patikrinkite kilimėlius, nes jie jau gali būti drėgni.

Jeigu radiatorius, arba šildymo sistemos žarnelės, yra užsikimšę, aušinimo skystis nebegali cirkuliuoti per pečiuko radiatorių, todėl jis nebešildo salono. Radiatorius kemšasi dėl nešvarios aušinimo sistemos ir retai keičiamo aušinimo skysčio.

Bet kuriuo atveju, šias problemas galite išspręsti pigiau, jeigu rinksitės naudotas dalis. RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose Lietuvoje. Čia rasite tūkstančius pečiuko radiatorių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Norėdami rasti dalis savo automobiliui, tiesiog pasinaudokite RRR.lt autodalių paieška pagal modelį – pasirinkite markę, modelį, modifikaciją ir rodomų dalių sąrašas sutrumpės iki tinkamų būtent jūsų transporto priemonei.

Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o jų pristatymu pasirūpins kurjeris – per 1-2 darbo dienas dalys pristatomos jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias dalis galėsite tiesiog grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo dienos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.