Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 4372 detalės(ių)
Sandėliuose radome 4372 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Termostatas/ termostato korpusas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 1.2 eurų.
Kodėl kategorijos: Termostatas/ termostato korpusas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Termostatas/ termostato korpusas čia kainuoja vos 1.2 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Termostatas/ termostato korpusas?
Kategorijoje Termostatas/ termostato korpusas šiuo metu yra 4372 prekių.

Vidaus degimo varikliuose naudojamas termostatas užtikrina, kad variklis greičiau pasiektų darbinę temperatūrą, o pasiekęs – jos neperžengtų. Termostatas yra tarp variklio bloko ir radiatoriaus. Tam, kad variklis greičiau įšiltų, termostatas yra uždarytas ir aušinimo skystis cirkuliuoja tik variklyje. Pasiekus apytiksliai 80 laipsnių pagal Celsijų temperatūrą, termostatas po truputį atsidaro, leisdamas skysčiui cirkuliuoti per aušinimo radiatorių.

Vienas geriausiai žinomų ir paprasčiausių termostatų naudoja vašką, kuris, pasiekus atitinkamą temperatūrą, pradeda lydytis, plėstis ir taip atidaromas vožtuvas. Moderniuose automobiliuose dažnai naudojami elektriniai termostatai.

Pastebėjus problemas su aušinimo sistema, sugedęs termostatas yra gana dažnai pasitaikanti gedimo priežastis. Jeigu termostatas yra užstrigęs atidarytoje padėtyje, aušinimo skystis visada cirkuliuoja per radiatorių, todėl variklis ilgai šyla arba visai nepašyla iki darbinės temperatūros. Jeigu termostatas užstrigęs uždarytoje padėtyje, tada variklis pradeda kaisti. Pastaruoju atveju, viršutinė radiatoriaus žarna turėtų būti vėsi, kadangi pro uždarytą termostatą aušinimo skystis neprateka.

Jeigu jūsų automobiliui reikalingas termostatas arba termostato korpusas, galite įsigyti naudotas dalis pigiau RRR.lt portale. Čia rasite virš milijono naudotų automobilių dalių, kurias pardavinėja autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Prekių sąrašas nuolat tikrinamas, todėl matysite tik vis dar neparduotas ir kainomis pažymėtas dalis. Norėdami rasti ieškomas detales greičiau, galite pasinaudoti portale esančia autodalių paieška pagal modelį arba paieškos laukelyje įvesti ieškomos dalies kodą. 

Visas jūsų internetu įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Prekes taip pat galite atsiimti tiesiai iš autolaužyno – informacija apie pardavėjus yra nurodyta dalių aprašymuose.

Per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.