Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 4491 detalės(ių)
Sandėliuose radome 4491 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Automatinė pavarų dėžė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 119.84 eurų.
Kodėl kategorijos: Automatinė pavarų dėžė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Automatinė pavarų dėžė čia kainuoja vos 119.84 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Automatinė pavarų dėžė?
Kategorijoje Automatinė pavarų dėžė šiuo metu yra 4491 prekių.

Automatinė pavarų dėžė yra svarbi automobilio komforto dalis. Dėka jos, vairuojant nereikia junginėti pavarų ir naudoti sankabos, kadangi pavaros perjungiamos automatiškai. Naujausios automatinės pavarų dėžės turi ir dvi sankabas, todėl pavarų perjungimas yra itin greitas ir dar švelnesnis. Vis dėlto, automatinė pavarų dėžė yra viena sudėtingiausių dalių automobilyje dėl viduje esančių preciziškai suprojektuotų sistemų. Ne paslaptis, kad tos sistemos kai kuriuose automobiliuose yra linkusios ir reguliariai sugesti.

Automatinės pavarų dėžės gedimai gali būti įvairūs. Tačiau dažniausiai pasitaikantys yra elektriniai gedimai, lūžusios detalės, trūkusios ašys, slystanti pavara „pūslė“ ir t.t. Naujų automatinių pavarų dėžių kainos yra ypatingai didelės ir dažniausiai kainuoja daugiau nei pats automobilis. Būtent todėl neretai yra rekomenduojama sugedusią pavarų dėžę restauruoti arba keisti naudota.

Apsilankę RRR.lt galėsite įsigyti jūsų automobiliui tinkančią naudotą automatinę pavarų dėžę už adekvačią kainą. Kadangi tai ganėtinai brangi detalė, čia galite rinktis iš pardavėjų visoje Lietuvoje, kol tinkamą dalį rasite pigiau. Rinkitės iš daugiau nei tūkstančio automatinių pavarų dėžių įvairių markių automobiliams ir sutaupykite! Paiešką lengvai susiaurinsite įvesdami automobilio markę, modelį bei modifikaciją.

RRR.lt apjungia per milijoną naudotų autodalių iš kelių šimtų autolaužynų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Kiekviename skelbimo aprašyme pamatysite, kur įsikūręs autolaužynas, parduodantis jus dominančią detalę.

RRR.lt internetu įsigytas prekes jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Jas taip pat galite atsiimti ir nurodytame autolaužyne. Visoms automatinės pavarų dėžėms, pirktoms per RRR.lt, suteikiama 10 dienų nemokamo grąžinimo garantija, t.y., jeigu detalė netiks, ją galėsite grąžinti per 10 dienų, atgaudami sumokėtus pinigus.