Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 9727 detalės(ių)
Sandėliuose radome 9727 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Mechaninė 5 pavarų dėžė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 36.02 eurų.
Kodėl kategorijos: Mechaninė 5 pavarų dėžė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Mechaninė 5 pavarų dėžė čia kainuoja vos 36.02 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Mechaninė 5 pavarų dėžė?
Kategorijoje Mechaninė 5 pavarų dėžė šiuo metu yra 9727 prekių.

Pavarų dėžė yra atsakinga už efektyvų variklio galios perteikimą į ratus. Ji reikalinga, kad variklio galia būtų išnaudojama kuo efektyviau ir būtų palaikoma optimali variklio apkrova važiuojant bet kokiu greičiu. Mechaninės 5 pavarų dėžės yra vienos populiariausių šiandien, kadangi jos nereikalauja daug pastangų vairuojant mieste ir puikiai tinka ekonominiam vairavimui net ir didesniu greičiu.

Sugedusią mechaninę pavarų dėžę dažniausiai tenka keisti, kadangi gedimai yra sudėtingi, o remontas gali būti brangesnis nei visa dėžė. Jeigu važiuojant automobiliu sklinda metalo trinties ar kiti neįprasti garsai, nepavyksta įjungti tam tikros pavaros, pavaros išsijungia pačios arba jų perjungimas pasidarė labai sunkus – galimai reikia keisti visą pavarų dėžę. Naujos dėžės kaina dažniausiai viršija viso automobilio vertę, todėl pats geriausias sprendimas – įsigyti naudotą mechaninę pavarų dėžę pigiau.

RRR.lt yra elektroninė naudotų autodalių duomenų bazė, kuri vienija kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Čia rasite virš šimto tūkstančių 5 pavarų mechaninių dėžių, skirtų įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Norėdami rasti būtent savo automobiliui tinkamas dalis, tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir dalių sąrašas susiaurės iki aktualių būtent jums. Nesivarginkite skambindami dešimtims skirtingų autolaužynų – tiesiog pasirinkite ieškomas dalis, o saugiai sumokėti už jas galite internetu.

Jūsų įsigytų prekių pristatymu į jūsų namus arba jums patogiai pasiekiamą paštomatą pasirūpins mūsų kolegos kurjeriai – dažniausiai pristatymas trunka 1-2 darbo dienas. Kiekviename prekės aprašyme yra nurodyti pardavėjo kontaktai bei adresas, todėl dalis galite atsiimti ir patys.

Jeigu įsigijote jums netinkamas dalis, jas galite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Turite su mūsų portalu susijusių klausimų? Kviečiame susisiekti ir mes jums padėsime!