Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 3885 detalės(ių)
Sandėliuose radome 3885 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Mechaninė 6 pavarų dėžė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 80 eurų.
Kodėl kategorijos: Mechaninė 6 pavarų dėžė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Mechaninė 6 pavarų dėžė čia kainuoja vos 80 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Mechaninė 6 pavarų dėžė?
Kategorijoje Mechaninė 6 pavarų dėžė šiuo metu yra 3885 prekių.

Pavarų dėžė yra atsakinga už efektyvų variklio galios perteikimą į ratus. Ji reikalinga, kad variklio galia būtų išnaudojama kuo efektyviau ir būtų palaikoma optimali variklio apkrova važiuojant bet kokiu greičiu. Mechaninės 6 pavarų dėžės yra labai dažnai naudojamos moderniuose, ypatingai dyzeliniuose, automobiliuose, nes dėl didesnio pavarų kiekio pasiekiama geresnė ekonomija ir optimali galia.

Sugedusią mechaninę pavarų dėžę dažniausiai tenka keisti, kadangi gedimai yra sudėtingi, o remontas gali būti brangesnis nei visa dėžė. Jeigu važiuojant automobiliu sklinda metalo trinties ar kiti neįprasti garsai, nepavyksta įjungti tam tikros pavaros, pavaros išsijungia pačios arba jų perjungimas pasidarė labai sunkus – galimai reikia keisti visą pavarų dėžę. Naujos dėžės kaina dažniausiai viršija viso automobilio vertę, todėl pats geriausias sprendimas – įsigyti naudotą mechaninę pavarų dėžę pigiau.

RRR.lt yra elektroninė naudotų autodalių duomenų bazė, per kurią naudotas dalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Norėdami rasti ieškomą dalį, tiesiog paieškos laukelyje įveskite reikiamos dalies kodą arba pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir prekių sąrašas sutrumpės iki aktualių būtent jums. Dalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl prekyboje niekada nepamatysite jau parduotų ar kainomis nepažymėtų prekių.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą per 1-2 darbo dienas pristatys kurjeris, tačiau, jeigu jums patogu, prekes iš autolaužyno galite atsiimti ir patys. Nesivarginkite skambindami į dešimtis skirtingų automobilių laužynų tam, kad galėtumėte palyginti ieškomos dalies kainas, nes viską galite atlikti čia, internetu.

Visoms prekėms suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias dalis galėsite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Turite su RRR.lt susijusių klausimų? Kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime!