Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 4610 detalės(ių)
Sandėliuose radome 4610 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Pagalvė pavarų dėžės?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 2.28 eurų.
Kodėl kategorijos: Pagalvė pavarų dėžės dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Pagalvė pavarų dėžės čia kainuoja vos 2.28 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Pagalvė pavarų dėžės?
Kategorijoje Pagalvė pavarų dėžės šiuo metu yra 4610 prekių.

Pavarų dėžė yra sujungta su varikliu, todėl visos variklio sukuriamos vibracijos yra perduodamos pavarų dėžei ir priešingai. Variklį, kartu su pavarų dėže, laiko specialios pagalvės – dažniausiai tai yra metaliniai žiedai, užpildyti guma su skyle viduryje. Šiomis pagalvėmis variklis ir pavarų dėžė yra pritvirtinami prie kėbulo, bet vairuotojas bei keleiviai variklio vibracijų beveik nejaučia.

Suplyšus pavarų dėžės pagalvei, automobilio salone turėtų jaustis padidėjusi vibracija bei garsas, tačiau nuo to kenčia ne tik komfortas. Jeigu pagalvė yra išplyšusi, pavarų dėžė pasvyra, todėl greitai sugadinamos ir kitos pagalvės bei gali būti pažeistos ir transmisijos detalės, kaip kardanas arba pusašiai.

Kartais variklio bei pavarų dėžės pagalvės yra pažeidžiamos ir įvairių, su pavarų dėže susijusių, remontų metu – įdrėskiama guma arba skyla metalinės dalys. Abiem atvejais pagalvę būtina keisti. Jeigu jūsų automobiliui reikalinga pavarų dėžės pagalvė, ją pigiau galite įsigyti portale RRR.lt.

Elektroninėje autodalių duomenų bazėje RRR.lt rasite kelis tūkstančius įvairių pavarų dėžės pagalvių. Čia keli šimtai Lietuvoje įsikūrusių autolaužynų pardavinėja naudotas autodalis įvairių markių automobiliams bei mikroautobusams. Kadangi iš tokio kiekio dalių išsirinkti sunku, kviečiame pasinaudoti mūsų portale integruot autodalių paieška pagal modelį – tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir sąraše pamatysite tik jūsų transporto priemonei tinkančias dalis. Sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl rodomos tik tos dalys, kurios turi pažymėtas kainas ir vis dar nėra parduotos.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Kiekviename prekės aprašyme yra nurodyti pardavėjo kontaktai bei adresas, todėl jas galite atsiimti ir patys – RRR.lt vienija autolaužynus, įsikūrusius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose.

Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl, įsigiję jūsų automobiliui netinkamas dalis, galite jas grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale arba iškilo klausimų, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.