Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 4735 detalės(ių)
Sandėliuose radome 4735 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Pavarų dėžės tvirtinimo kronšteinas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 6 eurų.
Kodėl kategorijos: Pavarų dėžės tvirtinimo kronšteinas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Pavarų dėžės tvirtinimo kronšteinas čia kainuoja vos 6 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Pavarų dėžės tvirtinimo kronšteinas?
Kategorijoje Pavarų dėžės tvirtinimo kronšteinas šiuo metu yra 4735 prekių.

Pavarų dėžės tvirtinimo kronšteinas yra būtinas, kad užtikrintų tvirtą atramą pavarų dėžei. Galima pastebėti, kad visiems automobiliams šios dalys yra labai skirtingos ne tik pagal tvirtinimo taškų vietas, bet ir pagal formą bei naudojamo metalo storį. Kiekvieno automobilio inžinieriai tokias dalis turi apskaičiuot preciziškai, kadangi jos turi atlaikyti atitinkamą svorį ir turi būti pakankamai lanksčios, kad galėtų izoliuoti didžiąją dalį vibracijų.

Įvairių remonto darbų metu neretai pavarų dėžės tvirtinimo kronšteinai yra sulankstomi arba sulaužomi. Pavyzdžiui, jeigu keičiama sankaba ar, dėl kokios nors priežasties, reikia kilstelėti visą dėžę su varikliu ir kronšteinai yra atsukami po vieną, neprilaikant pavarų dėžės svorio – jie gali lengvai lūžti. Jeigu pastebėjote, kad kronšteinas šiek tiek įtrūko arba nuskilo tik nedidelė dalis – to nereikėtų ignoruoti. Kai kurie vairuotojai, vietoje keitimo, pasirenka virinimą. Tačiau virinant naudojama aukšta temperatūra, todėl detalių struktūra jau yra pažeidžiama. Taigi, taupydami laiką ir pinigus, sugadintą pavarų dėžės tvirtinimo kronšteiną tiesiog keiskite kitu.

Naujo pavarų dėžės tvirtinimo kronšteino galite ir nerasti, o radus, jo kaina neretai nemaloniai nustebina. Todėl kviečiame pasinaudoti RRR.lt, per kurį, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei miesteliuose įsikūrę, autolaužynai pardavinėja naudotas autodalis pigiau. Čia rasite ir ieškomą pavarų dėžės tvirtinimo kronšteiną – tiesiog pasirinkite savo automobilio arba mikroautobuso modelį, markę, modifikaciją ir naršykite tarp būtent jums aktualių detalių.

Jūsų įsigytas detales jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Kadangi per RRR.lt naudotas autodalis pardavinėjantys autolaužynai įsikūrę visoje Lietuvoje, detales galite atsiimti ir patys.

Visoms per RRR.lt įsigytoms prekėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl netikusias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo įsigijimo ir atgauti visus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale – kviečiame susisiekti su mumis ir jums padėsime!