Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 14548 detalės(ių)
Sandėliuose radome 14548 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Pavarų perjungimo mechanizmas (kulysa) (salone)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.77 eurų.
Kodėl kategorijos: Pavarų perjungimo mechanizmas (kulysa) (salone) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Pavarų perjungimo mechanizmas (kulysa) (salone) čia kainuoja vos 4.77 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Pavarų perjungimo mechanizmas (kulysa) (salone)?
Kategorijoje Pavarų perjungimo mechanizmas (kulysa) (salone) šiuo metu yra 14548 prekių.

Pavarų perjungimo mechanizmas yra naudojamas automobiliuose tiek su mechanine, tiek su automatine pavarų dėže. Automobiliuose su mechanine pavarų dėže šis mechanizmas yra tiesiogiai sujungtas su sinchronizatoriumi, kuris ir yra sujungiamas su norima pavara. O automatinėse pavarų dėžėse, nors pavaros ir keičiamos automatiškai, perjungimo mechanizmo dėka galite pasirinkti D (Drive), P (Park) ir kitas padėtis. Pavarų perjungimo mechanizmas gali būti ir mechaninis, ir elektrinis, tačiau automobilių gamintojai vis dažniau renkasi elektrinius mechanizmus, kadangi jie veikia tiksliau, pavaras perjungti lengviau, o gamyba yra pigesnė.

Taip vadinamos „kulysos“ gedimai pasitaiko ganėtinai dažnai – lūžta kojelės arba, dėl susidėvėjimo, išsineria „obuolys“. Kadangi elektriniai mechanizmai, iš tiesų, nėra visiškai elektriniai, kojelių lūžiai ir išnirimai taip pat yra galimi, tačiau dar prisideda ir elektros gedimai. Jų tikslius gedimus nustatyti padeda kompiuterinė diagnostikos įranga, nes netinkamai veikiantys davikliai ar elektriniai varikliukai valdymo blokams siunčia klaidingus signalus. Jeigu sužinojote, kad reikia keisti pavarų perjungimo mechanizmą, pats paprasčiausias pasirinkimas – ieškoti naudotos dalies.

Portalas RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų Lietuvoje, todėl čia rasite dešimtis tūkstančių pavarų perjungimo mechanizmų įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams pigiau. Norėdami rasti jūsų automobiliui skirtas detales, pasinaudokite mūsų filtru – reikia tik pasirinkti automobilio markę, modelį, modifikaciją ir prekių sąraše pamatysite būtent jūsų transporto priemonei skirtas dalis. Nereikia jokių skambučių ir klausimų – visų prekių kainos yra nurodytos, o sumokėti už jas galite internetu.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Tačiau, jeigu jums patogu, prekes galite atsiimti ir pačiame automobilių laužyne. Su RRR.lt bendradarbiaujantys autolaužynai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose, o visą informaciją apie pardavėją rasite detalės aprašyme. Visoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija – jeigu kuri nors detalė jums netiks, tiesiog grąžinkite ją per dešimt dienų nuo pirkimo datos ir atgausite visus sumokėtus pinigus.