Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 4677 detalės(ių)
Sandėliuose radome 4677 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Pavarų perjungimo trosas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.8 eurų.
Kodėl kategorijos: Pavarų perjungimo trosas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Pavarų perjungimo trosas čia kainuoja vos 4.8 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Pavarų perjungimo trosas?
Kategorijoje Pavarų perjungimo trosas šiuo metu yra 4677 prekių.

Tam, kad automobilių variklių sukuriama galia būtų efektyviau perduodama į ratus, yra naudojamos pavarų dėžės, o pavarų perjungimo trosas reikalingas pačiam pavarų perjungimui. Šis trosas yra naudojamas automobiliuose tiek su mechaninėmis, tiek su automatinėmis pavarų dėžėmis. Įprastai automatinės pavarų dėžės naudoja tik vieną trosą, o mechaninės – du. Perjungimo mechanizmo veikimas yra paprastas – vienas troso galas yra pritvirtintas prie svirties, o kitas – prie pavarų dėžės.

Jeigu pavarų perjungimo trosas yra kaip nors pažeistas, nebandydami pašalinti šio gedimo galite netgi sugadinti pavarų dėžę. Yra keletas simptomų, kurie praneša apie galimai sugadinta pavarų perjungimo trosą. Jeigu trosas yra nutrūkęs, pavarų svirtį galėsite judinti, bet pavara nesikeis. Pasitaiko atvejų, kai dėl „atsileidusio“ arba stringančio troso įsijungia neteisinga pavara. Galiausiai, jeigu iš pavarų dėžės sklinda nemalonūs garsai arba svilėsių kvapas – gali būti, kad trosas yra užstrigęs ir pavara nėra pilnai perjungiama. Šiuos gedimus turėtų nustatyti specialistas, o jeigu jau žinote, kad jūsų automobilyje reikia keisti pavarų perjungimo trosą, siūlome įsigyti jį pigiau portale RRR.lt.

Elektroninėje naudotų autodalių duomenų bazėje RRR.lt rasite gausybę naudotų pavarų perjungimo trosų įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Kadangi pasirinkimas yra didelis, siūlome pasinaudoti mūsų svetainėje integruotu filtru – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir rodomos dalys bus tinkamos būtent jūsų transporto priemonei. Prekių sąrašas nuolat tikrinamas ir atnaujinamas, todėl visada rodomos tik tos dalys, kurios dar nėra parduotos.

RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o kurjeris jas pristatys į jūsų namus arba nurodytą paštomatą. Negana to, jeigu pardavėjo laužynas yra jums patogiai pasiekiamoje vietoje, detales galite atsiimti ir patys.

Visoms per RRR.lt perkamoms detalėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias prekes galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus.