Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 7997 detalės(ių)
Sandėliuose radome 7997 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis pusašis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 5.52 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis pusašis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis pusašis čia kainuoja vos 5.52 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis pusašis?
Kategorijoje Galinis pusašis šiuo metu yra 7997 prekių.

Pusašis yra transmisijos dalis, kuri jungia ratus su reduktoriumi. Pusašio galuose yra lanksčios jungtys (granatos), kurios prisitaiko prie ratų pasvirimo ir nuolat judančios važiuoklės. Galiniai pusašiai yra montuojami tik visais keturiais ir galiniais ratais varomuose automobiliuose. Galinguose arba bekelei skirtuose automobiliuose dažniausiai naudojami storesni pusašiai, kadangi jei turi atlaikyti didelį sukimo momentą.

Galiniai pusašiai gali būti pažeidžiami įvairiai – pervažiavus gilią duobę, neteisingai atlikus tam tikrus važiuoklės remonto darbus, eksploatuojant automobilį su netinkamai subalansuotais ratais ir, žinoma, patekus į eismo įvykį. Jeigu galinis pusašis yra bent truputį sulenktas, važiuojant turėtų jaustis vibracija – tai yra pirmas ženklas, kad pusašis gali būti pažeistas. Naujų pusašių kaina gali būti stebėtinai didelė, todėl optimaliausias sprendimas – įsigyti naudotas dalis pigiau.

RRR.lt apjungia kelis šimtus autolaužynų iš visos Lietuvos – čia rasite virš milijono naudotų automobilių dalių, kurias pardavinėja autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Prekių sąrašas nuolat tikrinamas, todėl matysite tik vis dar neparduotas ir kainomis pažymėtas dalis. Norėdami rasti galinį pusašį savo automobiliui, galite pasinaudoti portale esančia autodalių paieška pagal modelį arba paieškos laukelyje įvesti ieškomos dalies kodą. 

Negaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis skirtingų autolaužynų vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas. Tiesiog išsirinkite reikalingas dalis RRR.lt portale ir saugiai sumokėkite už jas internetu!

Visas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Prekes taip pat galite atsiimti tiesiai iš autolaužyno – informacija apie pardavėjus yra nurodyta dalių aprašymuose. Per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Iškilo klausimų, susijusių su mūsų portalu? Kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime!