Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 5181 detalės(ių)
Sandėliuose radome 5181 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Galinis reduktorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 35 eurų.
Kodėl kategorijos: Galinis reduktorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Galinis reduktorius čia kainuoja vos 35 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Galinis reduktorius?
Kategorijoje Galinis reduktorius šiuo metu yra 5181 prekių.

Automobilių industrijoje naudojami galiniai reduktoriai leidžia galiniams ratams suktis skirtingu greičiu. Tai yra būtina automobiliui važiuojant posūkiu – vidinis ratas turi nukeliauti trumpesnį kelią ir sukasi lėčiau, o išorinis ratas keliauja toliau ir sukasi greičiau. Tai yra pasiekiama dėka keturių (arba bent trijų) papildomų krumpliaračių reduktoriuje. Sportinių automobilių ir visureigių reduktoriai yra sudėtingesni ir naudoja netgi sudėtingas pneumatines sistemas, kad, reikalui esant, būtų aktyvuojamas ratų blokavimas, t.y., visų ratų sukimasis vienodu greičiu.

Jeigu galinis reduktorius sugedo galiniais ratais varomam automobiliui, tada važiuoti greičiausiai bus neįmanoma. Tačiau pasitaiko atvejų, kai galinis reduktorius sugenda visais ratais varomiems automobiliams. Pavyzdžiui, pirmos kartos Volvo XC90 visureigiai turi „ligą“, dėl kurios sugenda galinis reduktorius ir tada visureigis varomas tik priekiniais ratais.

Kadangi reduktorius nuolat turi atlaikyti ganėtinai didelę įtampą, susidėvėjimas yra dažnas reiškinys. Tokiu atveju iš reduktoriaus pradeda sklisti pašaliniai garsai arba jaučiamas didelis laisvumas transmisijoje. Negana to, daugelis vairuotojų nekeičia reduktoriaus alyvos ir ilgainiui ji gali išbėgti, taip sugadinant patį reduktorių.

RRR.lt yra kelis šimtus automobilių laužynų apjungianti elektroninė autodalių duomenų bazė. Čia naudotas automobilių dalis pardavinėja autolaužynai, įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose – pardavėjai siūlo tūkstančius galinių reduktorių įvairiems automobiliams ir mikroautobusams. Paieškai palengvinti, pasinaudokite mūsų autodalių paieška pagal modelį – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją arba paieškos laukelyje įveskite detalės kodą ir galėsite naršyti tarp būtent jums aktualių prekių.

Už prekes galite saugiai sumokėti internetu, o kurjeris pristatys jas į jūsų namus arba paštomatą per 1-2 darbo dienas. Dalis taip pat galite atsiimti ir patys – visa reikalinga informacija apie pardavėją nurodyta prekių aprašymuose.

Jeigu įsigijote jūsų automobiliui netinkančią dalį, ją galite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus pinigus, nes visoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Jeigu susidūrėte su problemomis RRR.lt portale, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime!