Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 3599 detalės(ių)
Sandėliuose radome 3599 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Diskatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 15 eurų.
Kodėl kategorijos: Diskatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Diskatorius čia kainuoja vos 15 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Diskatorius?
Kategorijoje Diskatorius šiuo metu yra 3599 prekių.

Diskatorius yra transmisijos, o tiksliau – sankabos dalis. Jis, kartu su smagračiu, suspaudžia sankabos diskelį iš abiejų pusių, taip užtikrinant, kad transmisija patikimai sujungiama su varikliu. Paspaudus sankabos pedalą (arba automatinei greičių dėžei įjungus sankabą), diskatorius po truputį kaista, todėl ilgi jos nuspaudimai yra kenksmingi. Taip pat dažna problema – susidėvėjusios diskatoriaus „plunksnos“, dėl kurių sankaba gali pasidaryti kieta arba visai nebeveikti.

Natūralu, kad įvairūs sankabos komponentai, o tarp jų ir diskatorius, po tam tikro laiko tiesiog sudyla ir juos reikia keisti. Sankaboje pavienių detalių keitimai yra labai reti, bet kartais tai pasiteisina. RRR.lt interneto puslapyje galite įsigyti diskatorius patiems įvairiausiems automobiliams bei mikroautobusams gerokai pigiau.

RRR.lt interneto puslapyje parduodamos pačios įvairiausios naudotos autodalys internetu. Galite pasirinkti diskatorių bei kitų transmisijos detalių iš įvairių kategorijų. Naudotis RRR.lt platforma patogu – naudotų dalių pasirinkimas yra labai platus, todėl RRR.lt puslapyje veikia patogūs filtrai. Pasirinkite automobilio markę, modelį bei modifikaciją ir rasite diskatorių arba kitas dalis, tinkančias būtent jūsų automobiliui. Mūsų platformoje siūlomų dalių sąrašas yra nuolat atnaujinamas, todėl niekada nerodomos jau parduotos dalys.

Dalys parduodamos iš autolaužynų visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei miesteliuose. Jums reikia tik pasirinkti detalę, mokėjimo būdą ir kurjeris pristatys jūsų prekes į namus arba paštomatą. Jeigu jums patogu, dalis galite atsiimti ir pačiame autolaužyne.

Visoms prekėms taikoma net 10 dienų nemokamo grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad netinkamas dalis galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo ir atgauti visus pinigus. Jeigu turite su mūsų portalu susijusių klausimų – kviečiame susisiekti su mumis!