Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 7026 detalės(ių)
Sandėliuose radome 7026 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Pagrindinis sankabos cilindriukas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 3.37 eurų.
Kodėl kategorijos: Pagrindinis sankabos cilindriukas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Pagrindinis sankabos cilindriukas čia kainuoja vos 3.37 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Pagrindinis sankabos cilindriukas?
Kategorijoje Pagrindinis sankabos cilindriukas šiuo metu yra 7026 prekių.

Automobiliuose su mechanine pavarų dėže sankabą turi valdyti vairuotojas. Paspaudus sankabos pedalą, pagrindinis sankabos cilindriukas leidžia nesunkiai padidinti spaudimą pavarų dėžėje esančiame cilindriuke, kuris atitraukia sankabos diskatorių nuo disko ir taip variklis yra atjungiamas nuo transmisijos. Dėka sankabos cilindriuko, sankabos pedalas yra „minkštesnis“ ir lengviau minamas.

Pagrindinis sankabos cilindriukas gali pastrigti arba prakiurti. Cilindriukui prakiurus, sistemos skystis gali būti nešvarus arba išbėgti. Jeigu cilindriukas stringa, tada pavarų perjungimas gali būti sudėtingas, nes net kai sankabos pedalas numintas iki galo, ji pilnai nesuveikia ir pavaros perjungiamos gana sunkiai. Visiškai sugedus pagrindiniam sankabos cilindriukui, variklio gali nepavykti atjungti nuo transmisijos, todėl tai gali sukelti ir avarinę situaciją. Jeigu ieškote pagrindinio sankabos cilindriuko savo automobiliui, kviečiame įsigyti jį pigiau per RRR.lt.

Čia naudotas automobilių ir mikroautobusų dalis pardavinėja keli šimtai Lietuvoje įsikūrusių autolaužynų. RRR.lt siūlo kelis tūkstančius pagrindinių sankabos cilindriukų įvairiausiems automobiliams – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją arba paieškos laukelyje įveskite ieškomos dalies kodą ir naršykite tarp būtent jums aktualių prekių. Nebegaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis autolaužynų vien tik kainų palyginimui – viską rasite čia.

Už pasirinktas prekes galite sumokėti tiesiog internetu, o pristatymu pasirūpins mūsų partneriai kurjeriai – dalys pristatomos jūsų nurodytu adresu arba į paštomatą. Kadangi pardavėjų autolaužynai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose, dalis galite atsiimti ir patys – pardavėjo informacija pateikta dalių aprašymuose.

Jeigu įsigytos dalys jums netiko, jas galima grąžinti – visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad dėl bet kokių priežasčių galite grąžinti dalis per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant sumokėtus pinigus.