Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 2765 detalės(ių)
Sandėliuose radome 2765 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Sankabos diskas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 15 eurų.
Kodėl kategorijos: Sankabos diskas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Sankabos diskas čia kainuoja vos 15 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Sankabos diskas?
Kategorijoje Sankabos diskas šiuo metu yra 2765 prekių.

Sankabos diskas yra be galo svarbus komponentas, sumontuotas ant pavarų dėžės varančiojo veleno, todėl ir sukasi kartu su juo. Sankabos diskas yra greičiausiai dylanti sankabos dalis, kadangi jis suspaudžiamas tarp diskatoriaus ir smagračio. Sankabos disko tipas priklauso nuo smagračio – jeigu smagratis yra dviejų masių, tada diskui nereikalingos spyruoklės. Priešingu atveju, spyruoklės ant disko užtikrina švelnesnį pavarų perjungimą. 

Jeigu sankabos disko dalys nutrupa (diskas pažeidžiamas), tada nėra perduodamas visas sukimo momentas ir nukenčia automobilio dinamika bei komfortas. Sudėvėtą diską galima identifikuoti važiuojant įjungus aukštesnę pavarą ir stipriau spustelėjus akceleratoriaus pedalą – tokiu atveju greitai kyla apsukos, o greitis nesikeičia. Susidėvėjimo atveju, sankabos diskas turi būti keičiamas kita dalimi, tačiau ne visada verta pirkti naują – neretai pigiau ir optimaliau yra rinktis kokybišką, bet naudotą sankabos diską.

Užeikite į RRR.lt ir rinkitės iš daugiau nei milijono siūlomų automobilių dalių internetu. Detalių pasiūla yra milžiniška, todėl pirkėjai gali lengvai filtruoti siūlomas dalis ir matyti tik savo automobiliui tinkamus sankabos diskus. Tiesiog norimoje prekių kategorijoje pasirinkite savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją, pvz., Volvo V60 (2011-2013m.) ir rasite naudotus sankabos diskus, kuriuos per RRR.lt parduoda įvairūs autolaužynai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose, Lietuvoje esančiuose, miestuose bei miesteliuose.

Naudodamiesi RRR.lt matysite galutines visų prekių kainas, o kadangi prekių sąrašas yra nuolat atnaujinamas – rodomos tik tos prekės, kurios vis dar yra parduodamos. Jūsų įsigytas detales į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Jūsų patogumui, aprašymuose yra pateikta informacija ir apie pardavėją, todėl dalis galite atsiimti autolaužyne patys.

Visoms prekėms yra taikoma dešimties dienų nemokamo grąžinimo garantija. Todėl jums netinkančias detales galėsite grąžinti atgal per 10 dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus pinigus.