Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 8018 detalės(ių)
Sandėliuose radome 8018 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Sankabos komplektas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 21.61 eurų.
Kodėl kategorijos: Sankabos komplektas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Sankabos komplektas čia kainuoja vos 21.61 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Sankabos komplektas?
Kategorijoje Sankabos komplektas šiuo metu yra 8018 prekių.

Sankaba yra labai svarbi automobilio dalis – ji sujungia variklį su pavarų dėže ir transmisija. Nuo sankabos kokybės priklauso pavarų perjungimo švelnumas, tikslumas ir greitis. Pagrindiniai sankabos elementai yra smagratis, išminamasis guolis, diskas ir diskatorius. 

Sankabos gedimai gali būti labai įvairūs – pradedant barškančiu dviejų masių smagračiu, baigiant susidėvėjusiu išminamu guoliu. Galima tiesiog remontuoti tą pačią sankabą – pakeisti guolį, diską ir, dažniausiai, diskatorių. Tačiau tai labai daug darbo reikalaujantis remontas, todėl dažniausiai rekomenduojama keisti visą sankabos komplektą.

Reikėtų pabrėžti, kad nauji sankabos komplektai gali kainuoti net ir tūkstantį eurų, o kadangi sankabos retai susidėvi apynaujuose automobiliuose – senų automobilių savininkams tikrai neapsimoka investuoti tokios sumos į 15-20 metų senumo automobilius. Dėl to pats optimaliausias sprendimas neretai yra pirkti naudotą sankabos komplektą.

Jeigu norite įsigyti kokybiškas dalis pigiau, RRR.lt yra tai, ko ieškote. Čia siūlomos pačios įvairiausios autodalys, pradedant kėbulo ar salono aksesuarais, baigiant sudėtingais transmisijos komponentais, kaip sankabos komplektas. Trumpai tariant – čia galite rasti viską, ko reikia jūsų automobiliui. Dalis parduoda įvairūs autolaužynai visoje Lietuvoje, todėl pasiūlymus galite rasti ir savo mieste – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei miesteliuose.

Tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją, pvz., BMW Series 5 (E60,E61, 2004-2010 m.) ir rasite įvairius sankabos komplektus, tinkančius būtent pasirinktam modeliui. RRR.lt rūpinasi, kad klientai rastų viską greitai ir patogiai, todėl skelbimai yra nuolat atnaujinami – nėra reikalo domėtis, ar dalys vis dar parduodamos.

Už prekes sumokėti galite jums patogiu būdu. Tada belieka laukti, kol prekę į namus ar paštomatą pristatys kurjeris arba galite ją patys atsiimti nurodytame autolaužyne. Jeigu sankabos komplektas ar kitos auto dalys, kurias pirkote internetu per RRR.lt, netiks, galėsite jas per 10 dienų grąžinti ir atgauti visus pinigus.