Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 6509 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6509 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Vairo rato ašis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 8.4 eurų.
Kodėl kategorijos: Vairo rato ašis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Vairo rato ašis čia kainuoja vos 8.4 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Vairo rato ašis?
Kategorijoje Vairo rato ašis šiuo metu yra 6509 prekių.

Mechanizmas, kuriuo sujungtas vairas su vairo kolonėle, yra vadinamas vairo rato ašimi. Kai kuriuose modeliuose tai ir yra tiesiog paprasta ašis, tačiau neretai toje ašyje yra kryžmė, vairo aukščio reguliavimo mechanizmas ir t.t. Ši ašis yra reikalinga ir vairo mechanizmo užrakinimui. Moderniuose automobiliuose dažnai naudojamos susitraukiančios vairo rato ašys, kurios, avarijos atveju, gali sutrumpėti ir sumažinti vairuotojo sužeidimo riziką. 

Jeigu jūsų automobilio vairas kliba, automobilis nestabilus kelyje, neužsirakina vairas arba pastebėjote kitas vairo mechanizmo problemas, gali būti, kad reikia keisti vairo rato ašį. Pasitaiko atvejų, kai išdyla ašyje įmontuota kryžmė. Tokiu atveju gali atrodyti, kad automobilis yra nestabilus kelyje ir reikia remontuoti važiuoklę. Nauja vairo rato ašis gali būti labai brangi, todėl siūlome įsigyti naudotą pigiau.

RRR.lt yra elektroninė autodalių duomenų bazė, kuri vienija kelis šimtus autolaužynų visoje Lietuvoje. Čia rasite tūkstančius vairo rato ašių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Prekių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl visada rodomos tik tos dalys, kurios vis dar nėra parduotos. Kadangi pasirinkimas labai didelis, paiešką galite paspartinti pasinaudoję autodalių paieškos pagal modelį funkcija RRR.lt portale. Nebegaiškite savo brangaus laiko skambindami į dešimtis skirtingų laužynų vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas – viską rasite čia, RRR.lt.

Už dalis galite saugiai sumokėti internetu, o jų pristatymu pasirūpins mūsų kolegos kurjeriai. Dalys pristatomos jūsų nurodytu adresu arba į jums patogiai pasiekiama paštomatą – įprastai tai trunka 1-2 darbo dienas. Kadangi autolaužynai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose, detales galite atsiimti ir tiesiai iš pardavėjo – visą reikalingą informaciją apie jį rasite prekės aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias detales galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo datos ir atgauti visus pinigus. Jeigu susidūrėte su problemomis mūsų portale, kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.