Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 16057 detalės(ių)
Sandėliuose radome 16057 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Vairo stiprintuvo siurblys?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 20 eurų.
Kodėl kategorijos: Vairo stiprintuvo siurblys dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Vairo stiprintuvo siurblys čia kainuoja vos 20 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Vairo stiprintuvo siurblys?
Kategorijoje Vairo stiprintuvo siurblys šiuo metu yra 16057 prekių.

Vairo stiprintuvas yra mechanizmas, kuris leidžia sukinėti vairą lengviau bei padeda tiksliau valdyti automobilį. Modernios vairo stiprintuvo sistemos gali būti elektrinės, tačiau didelė dalis gatvėje sutinkamų automobilių turi standartinę – hidraulinę vairo stiprintuvo sistemą. Tokioje sistemoje vairo siurblys „stumdo“ hidraulinį skystį vairo kolonėlėje atsižvelgiant į tai, kur ir kiek sukamas vairas.

Jeigu vairo stiprintuvo siurblys yra pažeistas arba sugedo – vairas „pasunkėja“ arba sukimo metu girdisi pašaliniai garsai (ypač pilnai susukus vairą). Be tinkamai veikiančio vairo stiprintuvo siurblio automobilį eksploatuoti yra ne tik nekomfortiška, bet ir nesaugu. Dažniausiai naujas vairo stiprintuvo siurblys yra labai brangus, dėl to verta užsukti į RRR.lt, kur, įvedę savo automobilio duomenis, galėsite pigiau įsigyti naudotus vairo stiprintuvo siurblius internetu.

Portale RRR.lt galima rasti daugiau nei milijoną naudotų autodalių įvairiose prekių kategorijose. Visų autodalių sąrašas nuolat atnaujinamas, todėl rodomos tik vis dar parduodamos prekės. Taip pirkėjams nereikia gaišti laiko siekiant sužinoti, ar prekė vis dar prekyboje.

Portalas RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose bei miesteliuose. Prekes į jūsų namus, darbovietę arba paštomatą pristato kurjeris. Taip pat dalis galite atsiimti tiesiai iš nurodyto autolaužyno.

Visoms autodetalėms taikoma dešimties dienų nemokamo grąžinimo garantija – netinkančias detales galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Jeigu jūs atstovaujate autolaužyną arba naudotomis dalimis prekiaujančią įmonę – parašykite mums, tapkime partneriais ir jūs galėsite pradėti prekiauti per RRR.lt, o jūsų prekes matys tūkstančiai vartotojų!