Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 6584 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6584 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Vairo stiprintuvo skysčio bakelis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 7.2 eurų.
Kodėl kategorijos: Vairo stiprintuvo skysčio bakelis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Vairo stiprintuvo skysčio bakelis čia kainuoja vos 7.2 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Vairo stiprintuvo skysčio bakelis?
Kategorijoje Vairo stiprintuvo skysčio bakelis šiuo metu yra 6584 prekių.

Moderniuose automobiliuose vairas sukinėjasi lengvai dėka vairo stiprintuvo sistemos. Hidraulinis skystis padeda lengviau valdyti vairo kolonėlę, o patį skystį, atsižvelgiant į vairo pasukimą, „stumdo“ vairo stiprintuvo siurblys. Šioje sistemoje svarbu išlaikyti aukštą hidraulinio skysčio spaudimą, todėl visi vairo stiprintuvo vamzdžiai yra itin tvirti, o galai dažnai užvalcuojami. 

Kadangi hidraulinėse sistemose slėgis yra didelis, prakiurę vamzdžiai arba bakeliai nėra retas reiškinys. Vairo stiprintuvo skysčio bakeliai neretai lūžta per vamzdelių sujungimus arba per bakelio „siūles“. Jeigu pastebėjote vairo stiprintuvo skysčio nuotėkį, reikia nedelsiant išsiaiškinti nuotėkio vietą ir pašalinti tą gedimą, nes per mažas skysčio kiekis priveda prie sugadinto vairo stiprintuvo siurblio. Jeigu ieškote vairo stiprintuvo skysčio bakelio savo automobiliui, RRR.lt portale jį galite įsigyti pigiau.

RRR.lt yra elektroninė autodalių duomenų bazė, kuri apjungia kelis šimtus autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Čia rasite virš šimto tūkstančių vairo stiprintuvo skysčio bakelių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Tam, kad dalis būtų lengva rasti net ir esant dideliam dalių pasirinkimui, siūlome pasinaudoti portale esančiu filtru – tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir sąraše matysite tik tas dalis, kurios tinka jūsų transporto priemonei.

Už dalis galite saugiai sumokėti internetu, o jas jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. Negana to, prekes galite atsiimti ir patys – visa informacija apie pardavėją yra nurodytą dalių aprašymuose. Taigi, jums nereikia skambinti į dešimtis autolaužynų vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas – čia viskas yra vienoje vietoje!

Jeigu įsigijote jūsų automobiliui netinkamą dalį, nesijaudinkite, nes visoms per RRR.lt pirktoms autodalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Ji užtikrina, kad dėl bet kokių priežasčių netikusias prekes galėsite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus.