Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 6853 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6853 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Vairo stiprintuvo žarna (-os)/ vamzdelis (-iai)?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Vairo stiprintuvo žarna (-os)/ vamzdelis (-iai) dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Vairo stiprintuvo žarna (-os)/ vamzdelis (-iai) čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Vairo stiprintuvo žarna (-os)/ vamzdelis (-iai)?
Kategorijoje Vairo stiprintuvo žarna (-os)/ vamzdelis (-iai) šiuo metu yra 6853 prekių.

Beveik visuose moderniuose automobiliuose yra naudojamas vairo stiprintuvas. Šis mechanizmas yra varomas hidrauliniu skysčiu, kuris padeda lengviau valdyti vairo kolonėlę, o patį skystį „stumdo“ vairo stiprintuvo siurblys. Geriausiai visiems žinomi yra mechaniniai vairo stiprintuvo siurbliai, kurie veikia besisukančio skriemulio principu, o skriemulys sukamas paties variklio. Siekiant variklius padaryti kuo efektyvesniais, automobilių gamintojai vis dažniau montuoja elektrinius vairo stiprintuvo siurblius. Kadangi vairo stiprintuvo skysčio spaudimas gali siekti net 100 bar, skystis yra varinėjamas ypatingai tvirtais vamzdžiais ir žarnomis.

Vairo stiprintuvo žarnos trūkinėja dėl amžiaus bei variklio keliamų vibracijų. Jeigu žarna įtrūkusi, ji pradeda leisti vairo stiprintuvo skystį. Kai sistemoje pradeda trūkti skysčio, mechaninis vairo stiprintuvo siurblys pradeda skleisti čaižų garsą kai vairas sukinėjamas, nes mechanizmas veikia be skysčio, t.y., be tepimo sistemos. Jeigu kuri nors vairo stiprintuvo žarna ar vamzdelis leidžia skystį, žarnelę/vamzdelį būtina keisti, nes skysčio stoka gali sugadinti tiek vairo stiprintuvo siurbliuką, tiek vairo kolonėlę. 

RRR.lt portale rasite dešimtis tūkstančių vairo stiprintuvo žarnelių ir vamzdelių pigiau. Norėdami rasti tinkamą jūsų automobiliui, pasinaudokite RRR.lt autodalių paieška pagal modelį – tiesiog pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir detalių sąrašas sutrumpės iki tokių, kokių ir ieškote. Pamirškite skambinimą į dešimtis autolaužynų siekiant sužinoti dalies kainą – RRR.lt portale jau yra nurodytos galutinės dalių kainos, todėl jums reikia tik išsirinkti tinkamiausią ir sumokėti internetu.

Jūsų įsigytas prekes jūsų nurodytu adresu arba paštomatą pristatys kurjeris. Kadangi per RRR.lt dalis pardavinėjantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, prekes galite atsiimti ir patys – pardavėjo adresas nurodytas prekės aprašyme.

Jeigu įsigyta detalė jums netiko, ją galite grąžinti atgal per 10 dienų nuo pirkimo datos ir atgauti sumokėtus pinigus, nes visoms dalims suteikiama dešimties dienų grąžinimo garantija. Susidūrėte su problemomis mūsų portale? Susisiekite su mumis ir jums padėsime!