Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 1634 detalės(ių)
Sandėliuose radome 1634 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Atraminis guolis?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.9 eurų.
Kodėl kategorijos: Atraminis guolis dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Atraminis guolis čia kainuoja vos 4.9 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Atraminis guolis?
Kategorijoje Atraminis guolis šiuo metu yra 1634 prekių.

Atraminiai guoliai įprastai yra montuojami amortizatoriaus viršuje. Sukinėjant vairą, amortizatorius turi laisvai suktis aplink savo ašį, o atraminis guolis yra atsakingas už tą sukimąsi. Atraminiai guoliai būna įvairūs, bet jų struktūra visada yra pagrįsta standartinio guolio veikimu. Guoliai gali būti parduodami pavieniui arba įlieti į tam tikras „lėkštes“ (tai priklauso nuo automobilio modelio.)

Tinkamai veikiantis atraminis guolis yra svarbesnis nei dažnai manoma. Netvarkingas atraminis guolis pradeda skleisti garsus sukant vairą, dažniausiai panašius į praslystančios spyruoklės. Tokiu atveju labai stipriai kenčia amortizatorių spyruoklės ir jos netgi gali nutrūkti. Negana to, susidaręs didesnis pasipriešinimas pažeidžia daug kitų dalių, kaip vairo traukės, vairo kolonėlė, vairo kryžmė, netgi vairo stiprintuvo siurblys. Keičiant atraminį guolį, įprastai reikia išimti visą amortizatorių, todėl dažnai verta keisti ir jį. Bet kuriuo atveju, naujų dalių pirkimas gali skaudžiai „kirsti per kišenę“, todėl kartais, kainos ir kokybės santykiu, geriausiai tinka naudotos autodalys.

Priklausomai nuo automobilio bei važiavimo ir vairavimo sąlygų – guolių keitimui rekomenduojamas skirtingas periodiškumas. Bet kokiu atveju, jeigu keičiami amortizatoriai, dažniausiai be išimties keičiami ir atraminiai guoliai, tad šios važiuoklės dalies remontas gana sudėtingas.

Jeigu norite pigiau įsigyti atraminį guolį internetu – internetiniame portale RRR.lt tai padaryti galite nesunkiai. Pasirinkę norimą prekių kategoriją arba, tiesiog suvedę savo automobilio duomenis, galite rinktis iš gausybės jūsų automobiliui tinkančių naudotų automobilių dalių gera kaina. Negana to, dalių sąrašas nuolat yra atnaujinamas, todėl niekada nepamatysite prekių, kurios jau parduotos.

RRR.lt vienija šimtus naudotomis autodalimis prekiaujančių autolaužynų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose. Garantuojamas saugus apmokėjimas, o atraminius guolius bei kitas prekes kurjeris gali pristatyti į namus arba paštomatą. Tiesa, jeigu jums patogu, jas galėsite atsiimti patys, tiesiai iš autolaužyno.

Visoms prekėms, įsigytoms per RRR.lt, taikoma net dešimties dienų grąžinimo garantija. Todėl netinkančias dalis galėsite grąžinti per 10 dienų nuo įsigijimo ir atgauti visus pinigus.