Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 17361 detalės(ių)
Sandėliuose radome 17361 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinė šakė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 10 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinė šakė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinė šakė čia kainuoja vos 10 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinė šakė?
Kategorijoje Priekinė šakė šiuo metu yra 17361 prekių.

Moderniuose automobiliuose šakės naudojamos tiek gale, tiek priekyje. Dažniausiai tai yra pati didžiausia ir stipriausią krūvį gaunanti važiuoklės detalė, todėl jų gedimai taip pat ganėtinai dažni. Šakėse dažniausiai sumontuotos trys svarbios dalys – šarnyras ir dvi guminės įvorės. Šarnyras tvirtinamas prie rato kelmo, todėl jis privalo judėti visomis kryptimis. Tuo tarpu, guminės įvorės montuojamos prie pakabos rėmo ir užtikrina, kad visa šakė, kartu su amortizatoriumi, galėtų judėti tik vertikaliai.

Tiek šarnyrų, tiek guminių įvorių gedimai yra dažni. Klibantis šarnyras apie save garsiai praneša važiuojant per duobes, o įplyšusios arba visai išplyšusios įvorės paveikia automobilio valdymą ir vairuojant jaučiasi „plaukiojimas“ kelyje. Šakės neretai netgi sulankstomos, jeigu vairuotojas netyčia pervažiuoja „skaudžią“ duobę. Įvorės beveik visada gali būti keičiamos atskirai – nekeičiant visos šakės. Tačiau šarnyrai atskirai keičiami tik kai kuriuose modeliuose, todėl vairuotojai neretai renkasi važiuoklės restauraciją. Važiuoklės komponentų restauracija nėra užtikrintas sprendimas ir, negana to, restauruotos dalys būna per kietos. Todėl šakę reikėtų tiesiog pakeisti.

Tiek priekinės, tiek galinės – naujos šakės yra brangios. Todėl siūlome pasinaudoti RRR.lt portalo teikiamomis paslaugomis ir įsigyti naudotą šakę savo automobiliui pigiau. Taip ne tik sutaupysite, bet, už tą pačią kainą, dar ir įsigysite kokybiškesnes detales. RRR.lt siūlo daugiau nei milijoną naudotų autodalių, o išsirinkti tinkamą visai nesunku – tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją ir siūlomų detalių sąrašas sutrumpės iki aktualių būtent jums.

Saugiai sumokėkite už prekes internetu ir kurjeris pristatys jas tiesiai į jūsų namus arba jūsų pasirinktą paštomatą. Per RRR.lt naudotas autodalis parduodantys autolaužynai yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir netgi mažesniuose Lietuvoje esančiuose miesteliuose, todėl prekes galite atsiimti ir patys, tiesiai iš pardavėjo.

Visas, dėl kokių nors priežasčių jums netikusias, prekes galėsite grąžinti per 10 dienų nuo pirkimo datos, atgaudami visus sumokėtus pinigus. Turite su mūsų portalu susijusių klausimų? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime!