Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 12348 detalės(ių)
Sandėliuose radome 12348 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinė stebulė?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 20 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinė stebulė dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinė stebulė čia kainuoja vos 20 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinė stebulė?
Kategorijoje Priekinė stebulė šiuo metu yra 12348 prekių.

Pagrindinė stebulės paskirtis yra įtvirtinti rato guolį. Pavyzdžiui, jeigu guolis yra presuojamas, tada jis yra įspaudžiamas į stebulę. Daugelyje automobilių prie stebulės yra tvirtinami ir tokie važiuoklės elementai, kaip šakė bei traukės. Tačiau kai kuriuose modeliuose stebulę galima išimti atskirai, neišiminėjant kitų važiuoklės dalių. 

Stebulė gali būti pažeidžiama tiek avarijos atveju, tiek dėl susidėvėjimo. Dažniausiai susidėvėjusios stebulės plika akimi nepastebėsite, tačiau apie tai praneša netolygus padangų dėvėjimas. Todėl labai svarbu reguliariai atlikti ratų suvedimą, nes tada specialistai pasakys, jeigu reikia keisti stebulę ar kitus važiuoklės elementus. Stebulės keitimas yra gana sudėtingas procesas, ypač jeigu rato guoliai yra presuojami – tam reikalinga speciali įranga ir įgūdžiai. Jeigu ieškote stebulės savo automobiliui, galite ją įsigyti RRR.lt portale pigiau.

RRR.lt yra elektroninė naudotų autodalių duomenų bazė, per kurią naudotas dalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Norėdami rasti ieškomą dalį, tiesiog paieškos laukelyje įveskite jos kodą arba pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį – pasirinkite savo automobilio markę, modelį, modifikaciją ir prekių sąrašas sutrumpės iki aktualių būtent jums. Dalių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl niekada nepamatysite jau parduotų ar kainomis nepažymėtų prekių. Negana to, visų dalių aprašymuose nurodyta informacija tiek apie pardavėją, tiek apie automobilį, iš kurio dalis buvo išimta.

Jūsų įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris, tačiau, jeigu jums patogu, prekes iš autolaužyno galite atsiimti ir patys. Nesivarginkite skambindami į dešimtis skirtingų automobilių laužynų tam, kad galėtumėte palyginti ieškomos dalies kainas, nes viską galite atlikti čia, internetu.

Visoms prekėms suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias dalis galėsite grąžinti atgal per dešimt dienų nuo pirkimo datos, atgaunant visus sumokėtus pinigus. Turite su RRR.lt susijusių klausimų? Kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime!