Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 14830 detalės(ių)
Sandėliuose radome 14830 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis amortizatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 14 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis amortizatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis amortizatorius čia kainuoja vos 14 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis amortizatorius?
Kategorijoje Priekinis amortizatorius šiuo metu yra 14830 prekių.

Automobiliuose naudojami amortizatoriai ne tik užtikrina švelnų kelio nelygumų įveikimą, bet ir geresnį automobilio stabilumą. Spyruoklė yra reikalinga tam, kad staiga nusileidęs automobilis pakiltų, o pakilęs – nusileistų. O amortizatorius užtikrina, kad šie pakilimai ir nusileidimai būtų ne tik švelnūs, bet ir kuo trumpesni. Pavyzdžiui, jeigu amortizatoriaus darbą atliktų tik spyruoklės, po kiekvieno kelio nelygumo automobilis šokinėtų kelis, o gal net ir keliolika kartų, iki kol sugrįžtų į pradinę poziciją. Amortizatorius leidžia automobiliui grįžti į pradinę poziciją vos per 1-2 „sulingavimus“.

Jeigu jaučiate, kad automobilis kelyje nestabilus ir neįprastai siūbuoja – galimai atėjo laikas keisti amortizatorius. Kadangi automobilyje naudojami amortizatoriai gali būti tepaliniai, dujiniai, oriniai – jų gedimai skiriasi. Tepaliniai amortizatoriai neretai pradeda leisti skystį pro riebokšlį, todėl, pažvelgus po ratų arkomis, galima patikrinti, ar amortizatorius nėra apibėgęs tepalu. Orinės pakabos amortizatoriai yra brangesni, kadangi jų gamyboje tikslumas ir tvirtų medžiagų pasirinkimas yra žymiai svarbesni. Populiariausias ir kone vienintelis orinių amortizatorių gedimas – prakiurimas. Jeigu kuris nors orinės pakabos amortizatorius yra kiauras, atėję prie automobilio ryte pamatysite, kad vienas, arba keli, automobilio kampai yra žemiau už kitus.

Kadangi naujų amortizatorių kaina ne visada tenkina, siūlome įsigyti naudotus amortizatorius pigiau. RRR.lt vienija kelis šimtus autolaužynų visoje Lietuvoje, todėl čia rasite gausybę naudotų amortizatorių įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams. Siekdami palengvinti paiešką, tiesiog pasirinkite automobilio markę, modelį bei modifikaciją ir naršykite tarp detalių, tinkančių būtent jūsų automobiliui.

Įsigytas dalis jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris. O, kadangi, pardavėjų autolaužynai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose ir miesteliuose, detales galite atsiimti ir patys. Visoms per RRR.lt pirktoms autodalims yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija – jeigu prekės jums netiko, tiesiog grąžinkite jas per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgaukite visus sumokėtus pinigus.