Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 7944 detalės(ių)
Sandėliuose radome 7944 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis kelmas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 19.21 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis kelmas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis kelmas čia kainuoja vos 19.21 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis kelmas?
Kategorijoje Priekinis kelmas šiuo metu yra 7944 prekių.

Be taip vadinamo kelmo, tokių važiuoklės elementų, kaip vairo traukė, šakės, svirtys bei šarnyrai nebūtų prie ko pritvirtinti – tai yra pagrindas visai važiuoklei. Kadangi moderniuose automobiliuose dažniausiai montuojamos nepriklausomos važiuoklės, jų kelmų būklė yra labai svarbi tiek gale, tiek priekyje.

Važiuoklės kelmo defektą retai galima pastebėti plika akimi – vienas ratas turėtų būti pakrypęs, tačiau taip lengvai matomas defektas stipriai jaustųsi ir vairuojant. Kitu atveju pažeistą kelmą būtų galima pastebėti atliekant ratų suvedimą, nes net ir tiksliai atlikus reguliavimo darbus, rezultatai neatitinka gamintojo reikalavimų. Kelmas yra sugadinamas dėl labai stiprių smūgių per duobes arba nuolat važinėjant prastos kokybės keliais. Dar pažeidimai palaipsniui atsiranda ir dėl netvarkingos važiuoklės. Jeigu jūsų automobiliui reikia keisti priekinį kelmą – vienintelis optimalus variantas yra ieškoti naudotos dalies pigiau.

RRR.lt yra internetinė naudotų automobilių dalių duomenų bazė, per kurią autodalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Čia rasite kelis tūkstančius naudotų priekinių kelmų įvairių markių automobiliams ir mikroautobusams – jums tereikia išsirinkti tinkamą prekę naudojantis RRR.lt autodalių paieška pagal modelį, o už prekes galėsite saugiai sumokėti internetu. Prekių sąrašas yra nuolat tikrinamas, todėl rodomos tik tos prekės, kurios turi pažymėtas kainas ir vis dar nėra parduotos.

Jūsų internetu įsigytas prekes jums į namus arba paštomatą pristatys kurjeris – įprastai tai trunka 1-2 darbo dienas. Kadangi per RRR.lt automobilių bei mikroautobusų dalis pardavinėjantys laužynai įsikūrę įvairiose Lietuvos vietovėse, prekes galite atsiimti ir patys – visą reikalingą informaciją apie pardavėją rasite prekių aprašymuose.

Jeigu įsigijote dalį, kuri jūsų automobiliui netinka – nesijaudinkite, nes ją galite grąžinti. Visoms prekėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, kuri užtikrina, kad netikusias dalis galėtumėte grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo, atgaunant visus sumokėtus pinigus.