Pasirinkite automobilį Paieškos kriterijai
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Sandėliuose radome 6733 detalės(ių)
Sandėliuose radome 6733 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis stabilizatorius?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 4.32 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis stabilizatorius dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis stabilizatorius čia kainuoja vos 4.32 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis stabilizatorius?
Kategorijoje Priekinis stabilizatorius šiuo metu yra 6733 prekių.

Stabilizatorius yra atsakingas už automobilio stabilumą kelyje. Tai yra specialiai išlankstytas vamzdis, kuris sujungtas su abiejose važiuoklės pusėse pritvirtintomis stabilizatoriaus traukėmis. Kai automobilis važiuoja posūkiu, jis svyra į posūkiui priešingą pusę, susidaro didelis spaudimas vienos pusės padangoms ir labai sumažėja padangų sukibimas su keliu kitoje pusėje. Stabilizatoriaus dėka, šis pasvirimas yra stipriai sumažinamas. Kai kuriuose aukštesnės klasės automobiliuose naudojami netgi automatiškai pagal pasvirimą prisitaikantys stabilizatoriai.

Kadangi stabilizatorius yra būtinas, kad automobilis „gerai jaustųsi ant kelio“, svarbu atkreipti dėmesį į stabilizatoriaus traukes ir jų antgalius – jie negali klibėti vertikaliai arba į šonus. Būtina patikrinti ir stabilizatoriaus įvores, kurios neretai susidėvi ir stabilizatorius nebėra tinkamai pritvirtintas. Jeigu automobilis kelyje yra nestabilus, važiuoklė yra tvarkinga, o ratų suvedimas geras – gali būti, kad yra pažeistas stabilizatorius ir jį reikia keisti. Pats optimaliausias variantas – įsigyti naudotą dalį pigiau, o tai galite padaryti portale RRR.lt.

Šis portalas apjungia kelis šimtus automobilių laužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose, todėl čia rasite didelį stabilizatorių pasirinkimą įvairių markių automobiliams bei mikroautobusams. Tiesiog pasinaudokite mūsų autodalių paieška pagal modelį – ieškomas dalis galite rasti pasirinkę savo automobilio markę, modelį ir modifikaciją arba, tiesiog, paieškos laukelyje įvedę reikalingos dalies kodą. Dalių sąrašas čia yra nuolat tikrinamas, todėl niekada nepamatysite prekių, kurios jau parduotos. Nebegaiškite laiko skambindami į dešimtis skirtingų laužynų vien tam, kad sužinotumėte dalių kainas – čia viską rasite vienoje vietoje.

Už dalis galite saugiai sumokėti internetu, o jas jums į namus arba paštomatą per 1-2 darbo dienas pristatys kurjeris, tačiau dalis galite atsiimti ir patys, tiesiai iš autolaužyno – pardavėjo kontaktus ir adresą rasite pasirinktos dalies aprašyme.

Visoms per RRR.lt pirktoms dalims suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija, todėl jums netikusias dalis galėsite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti visus sumokėtus pinigus.