Pasirinkite automobilį
  • Pašalinti
  • Pašalinti
Pridėti dar vieną automobilį
Paieškos kriterijai
Sandėliuose radome 8030 detalės(ių)
Sandėliuose radome 8030 detalės(ių)
Kokios naudotų dalių kainos pagal kategoriją: Priekinis traversas?
Šioje kategorijoje esančių dalių kainos prasideda nuo 6.7 eurų.
Kodėl kategorijos: Priekinis traversas dalis verta pirkti internetu iš RRR.LT?
RRR.LT siūlomų autodalių sąrašas nuolat didėja, o pigiausias(-a) Priekinis traversas čia kainuoja vos 6.7 eurų. Taip pat visoms detalėms suteikiama 10 dienų garantija, todėl jums netikusias prekes galėsite grąžinti per dešimt dienų ir atgauti sumokėtus pinigus.
Kiek yra prekių pagal kategoriją: Priekinis traversas?
Kategorijoje Priekinis traversas šiuo metu yra 8030 prekių.

Priekinis traversas dažniausiai yra pagrindas, prie kurio tvirtinama važiuoklė, variklis, o pats traversas tvirtinamas prie kėbulo. Priekinis traversas gali būti įvairių formų, bet dažniausiai jis panašus į keturkampį, kadangi forma sukuriama taip, kad traversas būtų tvirtinamas prie kėbulo, aplink variklio skyrių. Ši dalis retai trukdo kitiems remonto darbams, todėl jos nuėmimas dažniausiai nėra reikalingas.

Dažniausiai priekinis traversas pažeidžiamas dviem būdais – avarijos metu arba jį pasiglemžia rūdys. Avarijos metu ši dalis veikia dar ir kaip apsauga – ji pagaminta iš storo ir tvirto metalo, todėl itin sunkiai linkstsa ir sugeria dalį smūgio avarijos metu. Korozija yra viena didžiausių problemų senesnių automobilių savininkams. Korozijos pažeistas kėbulo dalis galima suremontuoti, perdažyti, tačiau rūdijančios važiuoklės dalys yra pavojingos ir neremontuojamos.

Bet kokiu atveju, tvarkingas priekinis traversas yra reikalingas tiek saugumui, tiek optimaliam automobilio veikimui užtikrinti. Jeigu ši dalis reikalinga jūsų automobiliui, RRR.lt portale galite ją įsigyti pigiau.

RRR.lt yra elektroninė autodalių duomenų bazė, kuri leidžia ieškoti ir pirkti naudotas automobilių bei mikroautobusų dalis. Čia dalis pardavinėja keli šimtai autolaužynų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose Lietuvoje esančiuose miestuose ir miesteliuose. Portale rasite tūkstančius priekinių traversų, o norėdami rasti tinkamas dalis savo automobiliui, pasinaudokite autodalių paieška pagal modelį – jums reikia tik pasirinkti markę, modelį, modifikaciją ir galėsite patogiai rinktis iš būtent jums aktualių prekių. Negaiškite savo brangaus laiko skambindami dešimtims skirtingų autolaužynų – viską galite saugiai įsigyti čia.

Jūsų internetu įsigytas prekes jums į namus arba paštomatą per 1-2 darbo dienas pristatys kurjeris. Dalis taip pat galite atsiimti ir patys – pardavėjų adresai visada nurodyti prekių aprašymuose.

Jeigu įsigijote dalį, kuri jums netinka – visoms per RRR.lt pirktoms prekėms yra suteikiama 10 dienų grąžinimo garantija. Tai reiškia, kad dalis galite grąžinti per dešimt dienų nuo pirkimo ir atgauti sumokėtus pinigus. Susidūrėte su problemomis mūsų portale arba turite klausimų? Kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.